28 grudnia 2021

Czas na 4 Nations Cup

Polska, Tunezja, Japonia i Holandia wezmą udział w turnieju 4 Nations Cup, który w dniach 28-30 grudnia ugości ERGO ARENA Gdańsk. Biało-czerwoni wreszcie zagrają przed własną publicznością.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że nasza reprezentacja na mecz z udziałem kibiców rozgrywany w naszym kraju czekała bardzo długo. – Wszystkim nam tego brakowało. Cieszymy się, że wreszcie zagramy na oczach fanów – podkreśla obrotowy reprezentacji Polski i gracz Paris-Saint Germain, obrotowy Kamil Syprzak.

– Ten turniej to dla nas ważny etap przygotowań do zaplanowanych na styczeń mistrzostw Europy. Są wśród nas nowi kadrowicze i trener będzie miał okazję ich sprawdzić. Nie chcemy już ładnie przegrywać. Czas zacząć wygrywać mecze z czołowymi zespołami Europy i świata – zapowiada skrzydłowy drużyny narodowej i Łomży VIVE Kielce Arkadiusz Moryto.

Impreza w Gdańsku będzie etapem selekcji kadry przed EHF Euro 2022. –  Na mistrzowski turniej zabierzemy 18 graczy, a ostateczną listę podamy po turnieju towarzyskim w Hiszpanii. Wszystko w rękach zawodników. Zawodnicy zostali powołani, żeby bić się o wyjazd na mistrzostwa, bo za darmo nikt niczego nie dostanie – mówi trener Patryk Rombel.

4 Nations Cup będzie dla Polaków ważnym elementem przygotowań do EHF Euro 2022 oraz jednym z kamieni milowych na drodze do mistrzostw świata, która w 2023 roku zorganizują Polska oraz Szwecja. Gdańsk będzie jednym z gospodarzy imprezy. ERGO ARENA ugości dwa ćwierćfinały oraz półfinał, czyli najważniejsze mecze turnieju rozgrywane w naszym kraju.

MŚ 2023 potrwają od 11 do 29 stycznia. Sprzedaż biletów na mecze rozgrywane w naszym kraju wystartuje w połowie marca. Polacy rywalizację rozpoczną od rundy wstępnej w Katowicach. Nasza reprezentacja, w przypadku awansu, rundę główną rozegra w Krakowie. Turnieju o Puchar Prezydenta ugości Płock.

Gospodarzami MŚ 2023 będą Katowice, Płock, Kraków, Gdańsk, Małopolska i Śląsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji). Narodowymi Dostawcami w naszym kraju są Eventim oraz Polska Organizacja Turystyczna. Kolejnych partnerów mistrzostw świata poznamy niebawem.

Terminarz turnieju

28.12: 15:30 Holandia – Japonia, 17:45 Polska – Tunezja

29.12: 16:15 Tunezja – Holandia, 18:30 Polska – Japonia

30.12: 16:15 Japonia – Tunezja, 18:30 Polska – Holandia

Bilety

sprzedaż internetowa eventim.pl

punkty sprzedaży: https://www.eventim.pl/help/outlets/?affiliate=HPA

Ceny biletów jednodniowych

Kategoria I – 49 pln

Kategoria II – 35 pln

Kategoria III – 25 pln

Grupy zorganizowane – 10 pln (bilety dla grup zorganizowanych – dzieci i młodzież szkolna do 18 lat w ilości minimum 10 osób – nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletów w tej strefie prosimy o wysłanie zamówienia na adres: zamowieniagrupowe@eventim.pl)

Karnety trzydniowe

Kategoria I – 99 pln

Kategoria II – 70 pln

Kategoria III – 50 pln

Pakiety rodzinne

Pakiet rodzinny 2+1* – 2 osoby dorosłe + dziecko do 18 roku życia (bilet dla dziecka 50% zniżki od ceny normalnej)

Pakiet rodzinny 2+2* – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 18 roku życia (bilet dla dzieci 50% zniżki od ceny normalnej)

UWAGA: wejście z pakietem wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie!

Osoby niepełnosprawne

Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl  Bilet w cenie 35pln/dzień  (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna)

Dzieci do lat 3 – wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest