25 maja 2022

Młodzieżowa kadra mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Bartoszycach w terminie 04-16.06.2022 r.

Zawodnicy:

  1. Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. / SMS Kielce
  2. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica / SMS Kielce
  3. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. / SMS Płock
  4. Karpiński Wiktor – MKS Brodnica / SMS Płock
  5. Kotliński Mikołaj – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  6. Michałowicz Filip – KS SPR „Chrobry” S.A. / SMS Kielce
  7. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  8. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz / SMS Kwidzyn
  9. Stempin Paweł – KPR GO S.A. / SMS Kielce
  10. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz / SMS Kwidzyn
  11. Ałaj Jakub – KPR GO S.A.
  12. Głuszczenko Marcin – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
  13. Graczyk Igor – SPR Stal Mielec S.A.
  14. Iskra Patryk – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  15. Kosznik Tomasz – KS SPR „Chrobry” S.A.
  16. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  17. Molski Dawid – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  18. Nowak Marcel – 1. Vfl Potsdam (GER)
  19. Powarzyński  Jakub – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  20. Tomczak Wiktor – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Chruściel Oliwier – SKF KPR Sparta Oborniki / SMS Kwidzyn
  2. Hryniewicz Marek – KPR GO S.A. / SMS Płock
  3. Pstrąg Eryk – SPR Wybrzeże Gdańsk / SMS Kwidzyn
  4. Słupski Michał – KS SPR „Chrobry” S.A. / SMS Kwidzyn
  5. Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz / SMS Kwidzyn
  6. Wawrzyniak Filip – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  7. Wiaderny Szymon – KS VIVE Kielce / SMS Kielce
  8. Krok  Patryk – KS Handball Sportowa S.A.
  9. Krzywicki  Dawid – KS SPR „Chrobry” S.A.
  10. Pinda Aleksander – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.
  11. Reichel Dawid – KS Sokół Kościerzyna
  12. Sosna  Fabian – KPR GO S.A.
  13. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  14. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:

Kamys  Zygmunt – trener główny
Markowski  Artur – trener asystent
Lipka Krzysztof – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Szczerbicki  Paweł – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników dnia 04.06.2022 r. (sobota) do godz. 16.30 Mimoza Krawczyki 2, 11-200 Bartoszyce.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest