22 sierpnia 2022

Molten wspiera mistrzostwa świata

Molten przekazała kilkaset piłek, które pomogą w promocji finałów mistrzostw świata. Firma od lat jest mecenasem dyscypliny i partnerem światowej federacji.

Sprzęt trafi do Katowic, Województwa Śląskiego, Krakowa, Małopolski, Płocka i Gdańska, czyli miejsc, które już w styczniu ugoszczą najważniejszą imprezę w dziejach polskiej piłki ręcznej.

– Organizujemy wspólnie ze Szwedami wydarzenie, które ma być nie tylko angażującą rywalizacją sportową, ale także dźwignią do promocji oraz rozwoju dyscypliny. Chcemy zainteresować piłką ręczną nowego odbiorcę oraz dotrzeć do najmłodszych. Ważna jest dla nas zarówno frekwencja na trybunach, jak i ślad, który turniej pozostawi – podkreśla dyrektor turnieju Grzegorz Gutkowski.

Sprzęt przekazany przez firmę Molten będzie towarzyszył wielu wydarzeniom, które odbędą się w ramach promocji turnieju – zarówno tych lokalnych, jak i ogólnopolskich.

 – Bardzo cieszymy się, że nasza marka może być częścią tego wyjątkowego projektu skierowanego do dzieci i młodzieży. Niezwykle cenimy oraz chętnie wspieramy wszystkie akcje mające na celu popularyzację sportu. Mamy nadzieje, że dzięki tym spotkaniom najmłodsi będą mogli nie tylko świetnie się bawić, aktywnie spędzić czas, ale być może, również odkryć nową pasję – mówi Aleksandra Stasiak z firmy SMJ Sport, oficjalnego dystrybutora marki Molten w Polsce.

Mistrzostwa świata potrwają od 11 do 29 stycznia. Mecz oraz ceremonia otwarcia odbędą się w Katowicach, finały ugości Sztokholm. 61 spotkań zostanie rozegranych w naszym kraju.

Gospodarzami MŚ 2023 będą Katowice, Województwo Śląskie, Kraków, Małopolska, Płock i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji). Narodowym Dostawcą turnieju w naszym kraju jest firma Eventim, która prowadzi dystrybucję biletów na to wydarzenie. Sprzedaż wejściówek trwa. Więcej informacji na www.handball23.com.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest