30 września 2022

Akredytacje na mecz Polska-Włochy

Rozpoczął się proces akredytacyjny na mecz Polska – Włochy w eliminacjach EHF Euro 2024, który odbędzie się 13 października o godzinie 18:30 w Spodku Katowice.

Termin zgłoszeń upływa 9 października. Pole „AIPS” jest nieobowiązkowe. Wszystkie aplikacje zostaną rozpatrzone najpóźniej 10 października. Zgłoszeń można dokonywać pod adresem https://app.eventgo.se/handball/katowice

Mecz będzie nie tylko walką o punkty w eliminacjach EHF Euro 2024, ale także test eventem przed mistrzostwami świata, które w styczniu zorganizują Polska i Szwecja. Nasza reprezentacja swoje spotkania fazy wstępnej rozegra właśnie w Spodku Katowice.

MŚ 2023 potrwają od 11 do 29 stycznia. Gospodarzami będą Katowice, Województwo Śląskie, Kraków, Małopolska, Płock i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji).

Narodowym Dostawcami turnieju w naszym kraju są Grupa LUX MED i Eventim, która prowadzi dystrybucję biletów na to wydarzenie. Sprzedaż wejściówek na mecze trwa. Więcej informacji na www.handball23.com.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest