5 grudnia 2022

Ostatni sprawdzian Biało-Czerwonych w Katowicach

Turniej towarzyski w Katowicach będzie dla reprezentacji Polski w piłce ręcznej ostatnim sprawdzianem przed rozpoczęciem mistrzostw świata. Nasi zawodnicy 4-6 stycznia zagrają w Spodku Katowice z Iranem, Maroko oraz Belgią. Bilety już w sprzedaży.

Impreza będzie dla Spodka testem generalnym przez zaplanowaną na 11 stycznia inauguracją największej imprezy w dziejach polskiej piłki ręcznej. Katowice i Województwo Śląskie, jako Miasto Gospodarz i Region Gospodarz turnieju, ugoszczą w ciągu dwunastu dni aż dwadzieścia jeden meczów mistrzostw świata. Trzy spotkania fazy wstępnej rozegra tam reprezentacja Polski.

Uwerturą do tych emocji będzie turniej styczniowy, czyli także ostatni sprawdzian drużyny narodowej przed rozpoczęciem rywalizacji w MŚ 2023. Trener Patryk Rombel dostanie okazję do sprawdzenia swoich zawodników na tle trzech prezentujących różne style rywali. Wszyscy uczestnicy towarzyskich zmagań wezmą później udział w mistrzostwach świata.

Iran to czwarta drużyna mistrzostw Azji i zespół, który swoje mecze fazy wstępnej mistrzostw świata rozegra 12, 14 oraz 16 stycznia w Krakowie. Tamtejsi piłkarze ręczni po zakończeniu towarzyskiego turnieju zostaną więc w Polsce. Maroko, które poleci później do Jonkoping, to trzecia drużyna ostatnich mistrzostw Afryki. Belgowie swoje mecze MŚ 2023 zagrają w Malmo.

Gospodarzami MŚ 2023 będą Katowice, Województwo Śląskie, Kraków, Małopolska, Płock, Mazowsze i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji). Narodowymi Dostawcami turnieju w naszym kraju są Suzuki, Deloitte, Grupa LUX MED, Grupa Wirtualna Polska oraz Eventim, który prowadzi dystrybucję biletów na to wydarzenie.

Bilety na Turniej Noworoczny można nabyć TUTAJ

Terminarz turnieju towarzyskiego w Katowicach

04.01, 17:00 Polska – Iran; 19:30 Belgia – Maroko

05.01, 17:00  Polska – Maroko; 19:30 Belgia – Iran

06.01, 17:00 Iran Maroko; 19:30 Polska – Belgia

Ceny biletów

Bilety jednodniowe w cenie:

•             Kategoria I – 39 pln

•             Kategoria II – 29pln

•             Kategoria III – 19 pln

•             Grupy zorganizowane – 10 pln*

Grupy zorganizowane (dzieci i młodzież szkolna do 18 lat) cena przy zamówieniu minimum 10szt. (na każdych 10 osób przypada jeden bilet bezpłatny dla opiekuna). Zamówienia przyjmowane pod adresem: zamowieniagrupowe@eventim.pl

Karnety 3-dniowe w cenie:

•             Kategoria I – 78 pln

•             Kategoria II – 58 pln

•             Kategoria III – 38 pln

W sprzedaży dostępne pakiety rodzinne jednodniowe:

·  Pakiet rodzinny 2+1* – 2 osoby dorosłe + dziecko do 18 roku życia (bilet dla dziecka 50% zniżki od ceny normalnej)

·  Pakiet rodzinny 2+2* – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 18 roku życia (bilet dla dzieci 50% zniżki od ceny normalnej)

·  Pakiet rodzinny 2+3* – 2 osoby dorosłe + 2 dzieci do 18 roku życia (bilet dla dzieci 50% zniżki od ceny normalnej)

UWAGA: wejście z pakietem wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły do hali w tym samym momencie.

•             Osoby niepełnosprawne – Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@eventim.pl. Bilet w cenie 25pln/dzień  (wejście na podstawie jednego biletu dla osoby niepełnosprawnej + opiekuna)

•             Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest