28 kwietnia 2023

Ostatni odcinek Monolitu

“Monolit” to serial pokazujący kulisy życia reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych. 28 kwietnia i 1 maja TVP Sport wyemituje ostatnie dwa odcinki serialu.

Kamera Awake Studio przez cały rok towarzyszyła drużynie narodowej w przygotowaniach do największej imprezy w dziejach polskiego szczypiorniaka – Mistrzostwach Świata 2023. To wydarzenie już za nami. Premiera Monolitu miała miejsce 6 stycznia. Od tego czasu telewizja wyemitowała 4 odcinki.

Kibice mieli okazję zajrzeć za kulisy meczów, treningów i żmudnych przygotowań zespołu. Projekt przygotowany przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce (ZPRP), komitet organizacyjny mistrzostw świata oraz Awake Studio w najbliższych dniach zaprezentuje ostatnie dwa odcinki.

Pierwszy z nich już dziś o godz. 16:10 wyemituje TVP Sport. Odcinek 5 pt. “Psychika” poruszy wątek sfery mentalnej. W sporcie liczą się cztery strefy – fizyczna, techniczna, taktyczna i mentalna. To właśnie o niej opowiada 5. odcinek serialu Monolit. Razem z Reprezentacją możemy zobaczyć na czym polega budowa drużyny. 

Zakończenie będzie miało miejsce 1 maja o godz. 15:35. Odcinek 6 pt.„Walka” skupi się na rywalizacji podczas styczniowego turnieju. Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023 miały dla nas słodko-gorzki smak. Wszyscy liczyliśmy na więcej. Jedno jest pewne – polscy kibice jak zwykle pokazali się z najlepszej strony.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest