20 marca 2024

Proces akredytacyjny na mecz Polska – Brazylia (kobiet)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce informuje o rozpoczęciu procesu akredytacyjnego na towarzyski mecz reprezentacji Polski kobiet: Polska – Brazylia, który odbędzie się w Pile w niedzielę 14 kwietnia o godz. 14.15.

Biało-Czerwone rozegrają towarzyski mecz z najlepszą drużyną na kontynentach amerykańskich i mistrzyniami świata z 2013 roku, czyli Brazylijkami! Biało-Czerwone zmierzą się z zespołem Canarinhos w niedzielę 14 kwietnia o godz. 14.15 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pile.

Proces akredytacyjny na to spotkanie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem platformy Accredito (TUTAJ) i potrwa do środy 10 kwietnia do godz. 12:00.

Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. Informacja o jej przyznaniu zostanie wysłana każdemu dziennikarzowi indywidualnie na podany adres e-mail. Wnioski złożone w inny sposób nie będą rozpatrywane.

Regulamin funkcjonowania Biura Prasowego oraz zasad przyznawania akredytacji przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce można znaleźć pod adresem: https://zprp.pl/media/biuro-prasowe.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest