18 kwietnia 2024

W Gdańsku pożegnamy Michała Jureckiego!

Przy okazji pierwszego meczu el. MŚ 2025 między Polską a Słowacją rozgrywanym w gdańskiej ERGO Arenie dojdzie do ważnej uroczystości – odbędzie się oficjalne pożegnanie i podziękowanie dla legendy reprezentacji Polski Michała Jureckiego.

12 lat i 200 spotkań – tyle czasu Michał Jurecki spędził w reprezentacji Polski. 553 gole, trzy medale mistrzostw świata, dwa udziały w igrzyskach olimpijskich, tytuł najlepszego lewego rozgrywającego mistrzostw Europy 2016, status ulubieńca wśród kibiców Biało-Czerwonych – tyle w tym czasie osiągnął. “Dzidziuś” po raz ostatni w barwach reprezentacji Polski wystąpił w maju 2017 roku, a 18 października 2023 roku poinformował o zakończeniu zawodniczej kariery.

Oficjalne pożegnanie i podziękowanie dla legendy reprezentacji będzie miało miejsce 9 maja 2024 roku przy okazji pierwszego meczu eliminacji Mistrzostw Świata 2025 między Polską a Słowacją. Spotkanie odbędzie się w ERGO Arenie w Gdańsku. Bilety na mecz dostępne są TUTAJ.

Gorąco zachęcamy do pojawienia się na trybunach, głośnego dopingu dla Biało-Czerwonych i uhonorowania występów Michała Jureckiego. Polecamy również niedawną rozmowę “Dzidziusia” ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce, w której Michał Jurecki wrócił do okresu gry w reprezentacji Polski i wspominając najważniejsze momenty z gry z orzełkiem na piersi. Wywiad można przeczytać TUTAJ.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest