14 maja 2024

Jednodniowe bilety na EHF EURO 2024 Kobiet już w sprzedaży!

Europejska Federacja Piłki Ręcznej we wtorek 14 maja uruchomiła sprzedaż jednodniowych biletów na turniej EHF EURO 2024 Kobiet. Biało-Czerwone swoje mecze rozegrają w szwajcarskiej Bazylei, a przeciwniczkami Polek będą kolejno Francuzki, Portugalki i Hiszpanki. Zachęcamy do kibicowania!

Reprezentantki Polski pod wodzą selekcjonera Arne Senstada bilet na EHF EURO 2024 wywalczyły w kwietniu dzięki dwóm eliminacyjnym wygranym nad Kosowem, co oznaczać miało szósty z rzędu, a dziewiąty w historii awans Biało-Czerwonych na czempionat Starego Kontynentu.

Swoje grupowe rywalki w ramach nadchodzących mistrzostw Europy Polki poznały kilka dni później wskutek losowania w Wiedniu. Biało-Czerwone trafiły do Grupy C razem z Francuzkami, Portugalkami i Hiszpankami. Nasza drużyna wszystkie mecze rozegra w St. Jakobshalle w szwajcarskiej Bazylei. Polki z rywalkami zmierzą się kolejno 28 listopada o godz. 20.30, 30 listopada o godz. 15.30 i 2 grudnia o godz. 18.00.

Jeszcze w kwietniu Europejska Federacja Piłki Ręcznej rozpoczęła dystrybucję biletów. Początkowo kibice mieli możliwość zakupienia wyłącznie pakietu na wszystkie trzy dni meczowe rundy wstępnej. W tym celu stworzono unikalny link dla polskich kibiców, pozwalający zakupić bilety w dedykowanym sektorze dla fanów Biało–Czerwonych (LINK). Po przekierowaniu na podany adres, w polu oznaczonym “Promotion Code” należy wpisać frazę “EURO-POL”. Wpisanie kodu jest niezbędne, gdyż tylko wtedy system pozwoli zakupić bilety w sektorze przewidzianym dla polskich kibiców.

Teraz Europejska Federacja Piłki Ręcznej uruchomiła również sprzedaż biletów jednodniowych. Od tego momentu można kupić wejściówki na pojedynczy dzień meczowy na rundę wstępną i rundę główną turnieju EHF EURO 2024 Kobiet. Wszystkie pakiety i bilety dzienne można nabyć na stronie: https://tickets.eurohandball.com/women2024.

Mistrzostwa Europy kobiet w piłce ręcznej w 2024 roku będą wyjątkową, bo pierwszą edycją żeńskiego czempionatu Starego Kontynentu, w której udział wezmą aż 24 drużyny. Pierwszy mecz zaplanowano na 28 listopada, a wielki finał na 15 grudnia. Biało-Czerwone na austriackich, węgierskich i szwajcarskich parkietach będą chciały poprawić 13. lokatę, którą w 2022 roku zajęły na terenie Słowenii, Czarnogóry i Macedonii Północnej.

Harmonogram meczów reprezentacji Polski w fazie grupowej EHF EURO 2024:
28 listopada, godz. 20.30: Polska – Francja,
30 listopada, godz. 15.30: Polska – Portugalia
2 grudnia, godz. 18.00: Polska – Hiszpania

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest