28 czerwca 2024

Młodzieżowa reprezentacja Polski pokonuje Bośnię i Hercegowinę

Młodzieżowa reprezentacja Polski na początek turnieju towarzyskiego Carpati Trophy pokonała Bośnię i Hercegowinę 35:34.

Podopieczni Rafała Bernackiego w pierwszym meczu na turnieju towarzyskim Carpati Trophy zmierzyli się z Bośnią i Hercegowiną. Początek spotkania był zacięty i co chwila tablica wyników pokazywała remis. W 20. minucie nasza drużyna wyszła na trzy bramki przewagi (12:9). Ostatecznie pierwsza część meczu zakończyła się jednak wynikiem 16:16.

Po zmianie stron rywalizacja dalej była zacięta i żadna z drużyn nie była w stanie wypracować znacznej przewagi. W końcówce meczu nie brakowało emocji i nerwów do ostatniej minuty, ale Polacy nie dali sobie wyrwać zwycięstwa i wygrali różnicą jednej bramki (35:34).

Bośnia i Hercegowina – Polska 34:35 (16:16)

Terminarz towarzyskiego turnieju w Vaslui z udziałem młodzieżowej reprezentacji Polski:
sobota, 29 czerwca, godz. 16.30: Polska – Rumunia