Strona główna | Powołania | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

10.12-11.12.2018 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa
11.12-13.12.2018 – Rostock (Niemcy) – mecz międzypaństwowy (GER – POL)
13.12-21.12.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe

GER_POL (12.12.18) powolanie_tt

1. Bąk Ignacy – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
2. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
3. Kornecki Mateusz – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
4. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A. (w terminie 13-21.12)
5. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
6. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A. (w terminie 13-21.12)
7. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
8. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A. (w terminie 13-21.12)
9. Klimków Jan – KPR GO S.A.
10. Malcher Adam – KPR GO S.A.
11. Mokrzki Kamil – KPR GO S.A.
12. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
13. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
14. Salacz Paweł – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
15. Dadej Wojciech – KPR Gryfino – SMS Gdańsk (w terminie 13-21.12)
16. Genda Paweł – VfL Lübeck-Schwartau (Niemcy) (w terminie 10-12.12)
17. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (Niemcy) (w terminie 10-12.12)
18. Krupa Paweł – KS Handball Sportowa S.A.
19. Moryto Arkadiusz – KS Vive Handball Kielce S.A.
20. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski – SMS Gdańsk
21. Paczkowski Paweł – HK Motor Zaporoże (Ukraina) (w terminie 13-21.12)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (Niemcy)
Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo (Niemcy)

Kadra szkoleniowa:
Przybecki Piotr – trener główny
Noch Paweł – trener asystent
Szmal Sławomir – trener asystent
Owczarski Tomasz – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta
Piwkowski Łukasz – trener przyg. motorycznego (w terminie 13-21.12.2018)
Ryckiewicz Paweł – dietetyk (w terminie 13-21.12.2018)

I. Zbiórka zawodników w dniu 10.12.2018 (poniedziałek) do godz. 14:00, Hotel Posejdon, 80-341 Gdańsk, ul. Kapliczna 30.