Strona główna | Juniorki | 4. i 5. miejsce polskich juniorek w Astrachaniu

4. i 5. miejsce polskich juniorek w Astrachaniu

 

W ostatnim dniu turnieju towarzyskiego w rosyjskim Astrachaniu, reprezentacja Polski juniorek pokonała drugą reprezentację Rosji juniorek młodszych 21:8 (12:4), a reprezentacja Polski juniorek młodszych przegrała z juniorską reprezentacją Rumunii 13:24 (4:15).

W popołudniowej serii spotkań Biało-czerwone rywalizowały o miejsca w końcowej klasyfikacji. W starciu o piątą lokatę podopieczne Adriana Struzika pokonały drugą reprezentację Rosji juniorek młodszych 18:13 (11:8). W meczu o miejsce trzecie polskie juniorki prowadzone przez Agnieszkę Truszyńską przegrały z pierwszą reprezentacją Rosji juniorek młodszych 12:16 (5:9).

tt juniorek (Astrachań, grudzień 2018) (1)

14.12 (piątek)

ASTRACHANOCZKA 2 – POLSKA 2002 14:18 (6:8)

Polska 2002: Hypka, Suliga – Kopańska 1, Pankowska, Jureńczyk 1, Jasińska 1, Głębocka, Świerżewska, Tarczyluk, Wawrzycka 2, Domagalska 3, Niewiadomska 1, Kozioł 1, Kawka 3, Szczepanek, Grobelna 1.   

RUMUNIA 2000 – POLSKA 2000 13:12 (9:9)

Polska 2000: Wdowiak, Chodakowska, Zima – Stanisławczyk 3, Sobecka, Więckowska 2, Stapurewicz, Haric, Dworniczuk, Kokolus, Witkowska, Borowska, Kasprowiak, Pietras 5, Kowalik 2, Żmijewska.

ROSJA 2002 B – POLSKA 2002 17:16 (7:10)

Polska 2002: Hypka, Suliga – Kopańska, Pankowska 1, Jureńczyk 1, Jasińska 1, Głębocka, Świerżewska 2, Tarczyluk, Wawrzycka, Domagalska 5, Niewiadomska 2, Kozioł 1, Kawka 1, Szczepanek, Grobelna 2.  

ROSJA 2002 – POLSKA 2000 16:21 (7:12)

Polska 2000: Wdowiak, Chodakowska, Zima – Stanisławczyk 2, Sobecka 5, Więckowska 1, Stapurewicz, Haric 4, Dworniczuk, Kokolus 1, Witkowska 1, Borowska 2, Kasprowiak 1, Pietras 1, Kowalik 2, Żmijewska 1.

tt juniorek (Astrachań, grudzień 2018) (3)

15.12 (sobota)

POLSKA 2000 – POLSKA 2002 28:23 (12:11)

Polska 2000: Wdowiak, Chodakowska, Zima – Stanisławczyk 2, Sobecka 5, Więckowska 8, Stapurewicz, Haric, Dworniczuk, Kokolus, Witkowska, Borowska, Kasprowiak, Pietras 7, Kowalik 6, Żmijewska.

Polska 2002: Hypka, Suliga – Kopańska 1, Pankowska 2, Jureńczyk 4, Jasińska 1, Głębocka, Świerżewska 3, Tarczyluk 2, Wawrzycka 2, Domagalska 2, Niewiadomska 3, Kozioł, Kawka, Szczepanek 3, Grobelna.

ASTRACHANOCZKA 2 – POLSKA 2000 23:19 (10:9)

Polska 2000: Wdowiak 1, Chodakowska, Zima – Stanisławczyk 1, Sobecka 2, Więckowska 7, Stapurewicz, Haric, Dworniczuk 2, Kokolus 1, Witkowska, Borowska, Kasprowiak 1, Pietras 3, Kowalik 1, Żmijewska.

ROSJA 2002 – POLSKA 2002 18:18 (11:7)

Polska 2002: Hypka, Suliga – Kopańska 1, Pankowska 3, Jureńczyk 1, Jasińska 1, Głębocka, Świerżewska 2, Tarczyluk, Wawrzycka, Domagalska 3, Niewiadomska 2, Kozioł 1, Kawka 1, Szczepanek 3, Grobelna.

tt juniorek (Astrachań, grudzień 2018) (4)

16.12 (niedziela)

ROSJA 2002 B – POLSKA 2000 8:21 (4:12)

Polska 2000: Wdowiak, Chodakowska, Zima – Stanisławczyk 2, Sobecka, Więckowska 4, Stapurewicz, Haric 3, Dworniczuk, Kokolus 2, Witkowska 1, Borowska, Kasprowiak, Pietras 2, Kowalik 4, Żmijewska 3.

RUMUNIA 2000 – POLSKA 2002 24:13 (15:4)

Polska 2002: Hypka, Suliga – Kopańska 2, Pankowska 2, Jureńczyk 1, Jasińska 2, Głębocka, Świerżewska 1, Tarczyluk, Wawrzycka 1, Domagalska, Niewiadomska, Kozioł 2, Kawka, Szczepanek, Grobelna 2.

mecz o 5. miejsce

ROSJA 2002 B – POLSKA 2002 13:18 (8:11)

Polska 2002: Hypka, Suliga – Kopańska, Pankowska, Jureńczyk 3, Jasińska 1, Głębocka, Świerżewska 2, Tarczyluk 2, Wawrzycka 4, Domagalska 4, Niewiadomska, Kozioł, Kawka, Szczepanek, Grobelna 2.  

mecz o 3. miejsce  

ROSJA 2002 – POLSKA 2000 16:12 (9:5)

Polska 2000: Wdowiak, Chodakowska, Zima – Stanisławczyk, Sobecka 2, Więckowska, Stapurewicz, Haric, Dworniczuk 5, Kokolus, Witkowska, Borowska, Kasprowiak, Pietras 4, Kowalik 1, Żmijewska.