30 stycznia 2019

Przegrana juniorów młodszych z Białorusią

W pierwszym z dwóch towarzyskich meczów juniorów młodszych Polska w Biskupcu przegrała z Białorusią 28:38 (16:20).  Rewanżowe spotkanie zaplanowano na czwartek.

51041712_370454776838218_5668968076050169856_n

Goście od pierwszych minut byli stroną przeważającą. Polacy (poza remisem 4:4 w 7 min), ustępując warunkami fizycznymi, nie potrafili postawić się dobrze dysponowanym Białorusinom. W najciekawszym fragmencie spotkania, tj. końcówce pierwszej połowy, zespół Mariusza Jurasika potrafił zmniejszyć straty do czterech trafień. Po zmianie stron goście w pełni kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku.

50924318_2177927915791948_963068252018180096_n

Miejscowi kibice, mimo środka tygodnia, nie zawiedli i do ostatniego miejsca zapełnili nowo wybudowany obiekt w Biskupcu.