13 lutego 2019

Bilety na mecz w Gliwicach już od piątku w sprzedaży!

Do meczu Polska – Niemcy w kwalifikacjach EHF EURO 2020 piłkarzy ręcznych pozostały już tylko niecałe dwa miesiące. Spotkanie odbędzie się 10 kwietnia w Arenie Gliwice. W tej nowoczesnej hali, na konferencji prasowej zapowiadającej wydarzenie, z przedstawicielami mediów spotkali się dzisiaj trener reprezentacji Polski, Piotr Przybecki oraz prezes zarządu spółki Arena Operator, Marcin Herra.

POLSKA_NIEMCY_FULLHD

Sprzedaż biletów na mecz Polska – Niemcy rozpocznie się w najbliższy piątek, 15 lutego, o godz. 16:00 – tylko w tym dniu mieszkańcy powiatu gliwickiego będą mieli możliwość zakupu wejściówek w kasach Areny Gliwice, w specjalnej cenie -50%.  

Od poniedziałku, 18 lutego, bilety będą już dostępne w sprzedaży internetowej, za pośrednictwem portalu www.eventim.pl. Do końca miesiąca, a więc 28 lutego, wszystkie wejściówki objęte będą specjalną oferta promocyjną -10%.

Od 1 marca bilety będą w sprzedaży już w pełnych cenach, w czterech podstawowych kategoriach – za 29, 59, 99 i 119 złotych.

Pojemność Areny Gliwice podczas meczu piłki ręcznej to aż 13.200 miejsc, co oznacza, że w kwietniu staniemy przed szansą na osiągniecie jednego z najlepszych wyników frekwencji w historii spotkań reprezentacji Polski w piłce ręcznej przed własną publicznością, a zarazem rekordu w meczach kwalifikacyjnych.

Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Chcę podkreślić, że mecz reprezentacji Polski w piłce ręcznej to dla nas szczególne wydarzenie, o które bardzo zabiegaliśmy. Dziękuję władzom Związku Piłki Ręcznej w Polsce za zaufanie. Dołożymy maksimum starań, aby stworzyć optymalne warunki dla drużyn Polski i Niemiec oraz wszystkich kibiców piłki ręcznej – powiedział Marcin Herra.

Przed nami prawdziwe sportowe święto. W dniu meczu, już od godzin popołudniowych planujemy w Arenie Gliwice szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży, o godzinie 15:30 rozpocznie się spotkanie drugich kadr obu krajów, początek kulminacyjnego wydarzenia tego wieczoru nastąpi o godzinie 18:00, kiedy Polacy podejmą Niemców w kwalifikacjach EHF EURO 2020 – dodał prezes zarządu spółki Arena Operator.

Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

Cieszymy się jako środowisko, jako trenerzy i zawodnicy kadry narodowej, na mecz w tej pięknej, nowoczesnej hali. Dzisiaj miałem okazję zobaczyć Arenę Gliwice po raz pierwszy na żywo i obiekt zrobił na mnie imponujące wrażenie. Mecz Polska – Niemcy to z pewnością duże wyzwanie organizacyjnie, ale jestem pewien, że wszystko będzie przygotowane perfekcyjnie – podkreślił Piotr Przybecki.

Niemcy to na ten moment idealny przeciwnik dla naszej drużyny. Starcie z półfinalistami mistrzostw świata to oczywiście duże sportowe wyzwanie, ale gramy w domu, chcemy wykorzystać nasz teren, naszą halę, liczymy na liczną pomoc naszych wspaniałych kibiców – zaapelował szkoleniowiec Biało-Czerwonych.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest