20 marca 2019

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 137

137 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA SĄ DWIE KSIĄŻKI ”100 LAT POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ 1918-2018”

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

3

W NAJNOWSZYM WYDANIU WYWIAD NUMERU DOTYCZY NOWO WYBRANEGO SELEKCJONERA MĘSKIEJ REPREZENTACJI POLSKI. PATRYK ROMBEL NIE UCIEKA OD ODPOWIEDZIALNOŚCI, ALE MA SWIADOMOŚĆ JAK TRUDNE JEST PRZED NIM ZADANIE. DEBIUT NASTĄPI JUŻ WKRÓTCE – MECZAMI KWALIFIKACYJNYMI DO EHF EURO 2020, PRZECIW NIEMCOM.

3

NA TEMAT NUMERU WYBRALIŚMY PRZEDŁUŻENIE UMOWY PRZEZ POLSKIE GÓRNICTWO NAFTOWE I GAZOWNICTWO SA NA SPONSOROWANIE ROZGRYWEK LIGOWYCH PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN W POLSCE . Sponsor zaangażuje się również w projekt utworzenia w naszym kraju zawodowej ligi piłki ręcznej kobiet. Umowa została zawarta do 2023 roku.

2

Obszernym materiałem o Ośrodkach Piłki Ręcznej w Polsce pragniemy zwrócić uwagę całego środowiska jak dużo pracy wykonano już w ramach tego projektu. To czwarty rok działalności tego programu, a trzeba pamiętać, że szkolenie to proces wieloletni, który wymaga 8-10 lat. Przykłady Kamila Adamczyka i Michała Olejniczaka, którzy zadebiutowali już w seniorskiej reprezentacji Polski pokazują, że projekt ma sens i zaczyna przynosić konkretne efekty szkoleniowe.

4

Mistrzostwa Europy 2026 mężczyzn to kolejna wielka impreza, która ma szanse zawitać nad Wisłę. Niedawno w Mińsku Polska federacja podpisała z przedstawicielami Białorusi i Litwy list intencyjny na organizację tego wydarzenia.

4

Aby zobaczyć w kraju najlepszych zawodników z Europy w piłce ręcznej nie trzeba tak długo czekać. Polska będzie gospodarzem XI Mistrzostw Europy kobiet i mężczyzn 2019 w piłce ręcznej plażowej. Już dziś warto zarezerwować sobie czas i wybrać się na przełomie czerwca i lipca do mazurskich Starych Jabłonek.

Kamil Syprzak może być już spokojny o swoją sportową przyszłość związaną z klubowym pracodawcą. Po przygodzie z Barceloną związał się z kontraktem z inną handballowa potęgą – Paris Saint Germain.

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest