Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Cetniewie w terminie 12-25.06.2020 roku.
- Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A.
- Zakreta Łukasz – MKS Kalisz sp. z o.o.
- Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. (od 15 do 20.06.)
- Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
- Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
- Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
- Łangowski Antoni – KS Azoty-Puławy S.A.
- Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wlkp. – SMS Gdańsk (od 15.06.)
- Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
- Pilitowski Maciej – MKS Kalisz sp. z o.o.
- Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
- Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
- Paczkowski Paweł – Telekom Veszprem (HUN) (od 15.06.)
- Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
- Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
- Klimków Jan – KPR GO S.A.
- Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn
- Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
Zawodnicy rezerwowi:
- Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
- Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
- Walczak Patryk – TuS N-Luebbecke (GER)
- Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
- Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo Lippe (GER)
- Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER)
- Majdziński Maciej – Bergischer HC (GER)
- Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA)
- Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER)
Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog
Zbiórka zawodników dnia 12.06.2020 r. (piątek) do godz. 14:00, COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.