Strona główna | Powołania | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Cetniewie w terminie 12-25.06.2020 roku.

  1. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  2. Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A.
  3. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz sp. z o.o.
  4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. (od 15 do 20.06.)
  5. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  6. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  7. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  8. Łangowski Antoni – KS Azoty-Puławy S.A.
  9. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wlkp. – SMS Gdańsk (od 15.06.)
  10. Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  11. Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
  12. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz sp. z o.o.
  13. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  14. Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
  15. Paczkowski Paweł – Telekom Veszprem (HUN) (od 15.06.)
  16. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  17. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  18. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  19. Klimków Jan – KPR GO S.A.
  20. Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn
  21. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  2. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  3. Walczak Patryk – TuS N-Luebbecke (GER)
  4. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Wyszomirski Piotr – TBV Lemgo Lippe (GER)
  6. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER)
  7. Majdziński Maciej – Bergischer HC (GER)
  8. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA)
  9. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER)

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog

Zbiórka zawodników dnia 12.06.2020 r. (piątek) do godz. 14:00, COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.