Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Zakopanem w terminie 01-12.07.2020 roku.

  1. Curzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów – SMS Kwidzyn
  2. Grzenkowicz Mateusz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  3. Iwanowski Kajetan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kwidzyn
  4. Kamiński Oliwier – SKF Wisła Płock – SMS Płock
  5. Kozłowski Wojciech- MKS Żagiew Dzierżoniów – SMS Kwidzyn
  6. Lewczyk Filip – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  7. Lisiecki Michał – MKS Kusy Szczecin – SMS Kwidzyn
  8. Marchewka Krystian- SKF Wisła Płock – SMS Płock
  9. Miszczyk Szymon – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  10. Rybarczyk Filip – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Kielce
  11. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  12. Szweda-Lewandowski Jan – UKS Anilana Łódź – SMS Płock
  13. Szymczak Krystian- SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kwidzyn
  14. Tokarz Jakub – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  15. Wasiak Patryk – KS VIVE Kieklce – SMS Kielce
  16. Welcz Jakub – KU AZS UMCS Lublin – SMS Kielce
  17. Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  18. Kohrs Jakub – SPR Górnik Zabrze
  19. Miler Oskar – SKF KPR Sparta Oborniki
  20. Wątroba Konrad – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  21. Zając Antoni – KSSPR Końskie

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bielecki Antoni – KS Polonia Środa Wlkp. – SMS Kwidzyn
  2. Jaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS Płock
  3. Jurasik Krystian – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  4. Węgiel Aleksander – SKS Kusy Kraków – SMS Kwidzyn
  5. Wierzbicki Franciszek – MKS Wieluń – SMS Kielce
  6. Wleklak Kuba – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  7. Wrona Filip – SKS Kusy Kraków – SMS Kielce
  8. Koc Szymon – MKS Padwa Zamość
  9. Pruszkowski Bartosz – SKF KPR Sparta Oborniki
  10. Rutkowski Daniel – SKF Wisła Płock

Kadra szkoleniowa:
Bernacki Rafał – trener główny
Hanis Mateusz – trener asystent
Błaszkiewicz Tomasz – trener współpracujący
Adamczyk Łukasz – fizjoterapeuta
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego

I. Zbiórka zawodników w dniu 01.07.2020 (środa) do godz. 14:00 w COS OPO Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane.