2 lipca 2020

Pierwszy w 2020 roku turniej el. MP w piłce ręcznej plażowej

Ruszają turnieje eliminacyjne do mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej seniorów i seniorek. Pierwszy z nich zostanie rozegrany w Inowrocławiu w dniach 10-12.07.2020 roku.

Zgłoszenia drużyn przyjmowane są jeszcze do 03.07.2020 r. –> TUTAJ

Przypomnijmy, że sezon 2019-2020 rozpoczął się już 05.08.2019 roku i zostały rozegrane do tej pory 3 turnieje eliminacyjne do mistrzostw Polski – w Bielsku Białej, Łodzi i Kielcach.

Ten rok nie będzie łatwy dla organizatorów turniejów eliminacyjnych. Z jednej strony reżim sanitarny wynikający ze stanu pandemicznego i ograniczenie do 150 uczestników, a z drugiej coraz większa liczba drużyn piłki ręcznej plażowej zainteresowanych udziałem w cyklu powodują, że koniecznym stanie się ograniczanie liczby drużyn uczestniczących w jednym turnieju lub liczby zawodników w drużynie.

Komisja ds. Piłki Ręcznej Plażowej ZPRP, która jest organem prowadzącym rozgrywki o mistrzostwo Polski w piłce ręcznej plażowej liczy na zrozumienie chętnych do gry na plaży oraz na złagodzenie obostrzeń sanitarnych, co pozwoli na udział w turniejach wszystkich zainteresowanych.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest