Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 16-28.08.2020 r.

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  3. Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
  4. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  5. Biskup Wiktor – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kwidzyn
  6. Bykowski Igor – SPR Górnik Zabrze – SMS Kielce
  7. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  8. Chruściel Oliwier – SKF KPR Sparta Oborniki – SMS Kwidzyn
  9. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  10. Ebertowski Jakub – MTS Kwidzyn – SMS Kwidzyn
  11. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  12. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  13. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  14. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  15. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  16. Kapela Eliasz – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Kielce
  17. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  18. Kosiba Kasper – UKS Wiertmet Libusza – SMS Kielce
  19. Mitruczuk Krzysztof- KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  20. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  21. Niedzielski Marcel – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  22. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
  23. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  24. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  25. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
  26. Rożnowski Kacper – KSSPR Końskie – SMS Kielce
  27. Ruhnke Dawid -KSPR Gwardia Koszalin – SMS Kwidzyn
  28. Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  29. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  30. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  31. Świątkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
  32. Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  33. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  34. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  35. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  36. Kamiński Marcel – UKS Anilana Łódź
  37. Michalak Arkadiusz- MKS MOS Wrocław
  38. Nowak Marcel – Fuechse Berlin (GER)
  39. Pinda Aleksander- KS VIVE Kielce
  40. Powarzyński Jakub – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  41. Smolibowski Bartosz – SPR Wybrzeże Gdańsk

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Wita Paweł – trener współpracujący
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Adamczyk Szymon – statystyk

Zbiórka zawodników dnia 16.08.2020 r. (niedziela) do godz. 14.00
COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.