Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Warszawie w terminie 21-26.09.2020 r.

  1. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  2. Adamski Kacper – MKS Kalisz sp. z o.o.
  3. Bis Bartłomiej – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  5. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  6. Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
  7. Kawka Wiktor – KPR GO S.A.
  8. Klimków Jan – KPR GO S.A.
  9. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  10. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  11. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  12. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  13. Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
  14. Marciniak Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  15. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  16. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz sp. z o.o.
  17. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
  18. Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  19. Wałach Miłosz – KS VIVE Kielce
  20. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz sp. z o.o.
  21. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.
  2. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  3. Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  4. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  5. Kaczor Sebastian – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  6. Kowalczyk Bartosz – KS Azoty-Puławy S.A.
  7. Łangowski Antoni – KS Azoty-Puławy S.A.
  8. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  9. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  10. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  11. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  12. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A.

Kadra szkoleniowa:

Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog
Ryckiewicz Paweł – dietetyk