23 września 2020

7. Metr: Patryk Rombel i Sławomir Szmal gośćmi specjalnymi

Selekcjoner reprezentacji Polski mężczyzn, Patryk Rombel oraz trener bramkarzy i trzykrotny medalista mistrzostw świata, Sławomir Szmal będą gośćmi specjalnymi najbliższego odcinka magazynu o piłce ręcznej „7. Metr”. Transmisja w czwartek, 24 września od godz. 17:00 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Tematem przewodnim nadchodzącego magazynu będzie reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych. Z selekcjonerem Patrykiem Romblem oraz trenerem bramkarzy Sławomirem Szmalem dziennikarze TVP Sport porozmawiają nt. trwającego w Warszawie zgrupowania kadry oraz listopadowych meczów eliminacji ME 2022 ze Słowenią i Holandią. Pochylimy się też nad rywalami, z którymi Biało-Czerwoni zmierzą się w styczniu na mistrzostwach świata w Egipcie.

W programie nie zabraknie również miejsca na omówienie występów polskich klubów w europejskich pucharach – Azotów Puławy i Łomży VIVE Kielce. O zostanie jednym z „Rycerzy Króla Artura” Siódmiaka postara się natomiast były reprezentant Polski w siatkówce, Wojciech Grzyb.

Program poprowadzą Sylwia Michałowska i Maciej Iwański. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek, 24 września od godz. 17:00.

Magazyn „7. Metr” powrócił do TVP Sport po 12 latach. Premiera odbyła się w czwartek 3 września, a gościem specjalnym był wówczas Grzegorz Tkaczyk. Program jest emitowany w każdy czwartek na antenie TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest