29 października 2020

Zgrupowanie kadry w Płocku rozpoczęte

W Płocku rozpoczęło się zgrupowanie kadry narodowej mężczyzn przed spotkaniami kwalifikacyjnymi do Mistrzostw Europy 2022 ze Słowenią i Holandią. Zawodnicy i członkowie sztabu szkoleniowego po przeprowadzeniu testów na obecność koronawirusa SARS-Cov-2, zostali poddani izolacji do momentu uzyskania wyników badań.

Pierwsi kadrowicze stawili się w Płocku w czwartek tuż przed południem. Hotel, w którym przebywać będzie reprezentacja Polski zarezerwowany został na wyłączność kadry narodowej, a zawodnicy oraz członkowie sztabu szkoleniowego zostali zameldowani w pokojach jednoosobowych.

Bezpośrednio po przyjeździe zostały przeprowadzone również testy na obecność koronawirusa SARS-Cov-2, po których wszyscy członkowie kadry zostali poddani pełnej izolacji do momentu uzyskania wyników badań. W tym czasie kadrowicze nie będą opuszczać swoich pokoi, a posiłki będą dostarczane bezpośrednio pod drzwi w celu ograniczenia kontaktu z innymi osobami. Do momentu uzyskania wyników testów nie będą również przeprowadzane treningi grupowe.

Pozostali reprezentanci, którzy pojawią się w Płocku w kolejnych dniach zostaną poddani tej samej procedurze i dopiero po uzyskaniu negatywnych wyników testów dołączą do reszty kadrowiczów.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest