Strona główna | Juniorki młodsze | Konsultacja szkoleniowa dziewcząt rocznika 2006

Konsultacja szkoleniowa dziewcząt rocznika 2006

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki (ur.2006 r. i mł.) na centralną konsultację szkoleniową, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 08-14.02.2021 r.

  1. Chwojnicka Zofia – UKS Lider Sławno – SMS Płock
  2. Kurlej Zuzanna – KMKS Kraśnik – SMS Płock
  3. Adamczewska Justyna – MKS Victoria Świebodzice
  4. Bajtek Dagmara – UKS Lider Sławno
  5. Balas Weronika- KS Bystra
  6. Balasiewicz Zuzanna – MMKS Jutrzenka Płock
  7. Barna Patrycja- MKS Victoria Świebodzice
  8. Bartold Natalia – MMKS Jutrzenka Płock
  9. Berent Kinga – MKS Brodnica
  10. Chrząstek Justyna – Korona Handball Kielce
  11. Czajkowska Marta – TS Pogoń 1922 w Żorach
  12. Dudzik Martyna – MMKS Jutrzenka Płock
  13. Eichler Aleksandra- APR Gladiator Oborniki
  14. Marcinek Wiktoria – UKS Start Pietrowice Wielkie
  15. Moskal Weronika – Korona Handball Kielce
  16. Myślińska Agata – UKS Lider Sławno
  17. Najder Zuzanna – SKS Kusy Kraków
  18. Pałyga Aleksandra- Korona Handball Kielce
  19. Parafian Maja – KPR ROKiS Radzymin
  20. Pawłowska Oliwia – SKS Kusy Kraków
  21. Sangowska Pola – Pyrki Poznań
  22. Serafin Jagoda – MKS Victoria Świebodzice
  23. Stypa Joanna – KS Bystra
  24. Szczepanik Martyna – MKS Victoria Świebodzice
  25. Szulc Marika – MKS Victoria Świebodzice
  26. Tetelewska Amelia – Korona Handball Kielce
  27. Warać Zuzanna – UKS Lider Sławno
  28. Wechman Maja -UKS Bukowia Buk
  29. Wereszczyńska Zuzanna – MMKS Jutrzenka Płock
  30. Wiśniewska Amelia – UKS Bukowia Buk
  31. Wójciga Justyna – TS Pogoń 1922 w Żorach
  32. Zaranek Klaudia – APR Gladiator Oborniki
  33. Zbróg Aleksandra- UKS Olimpia Końskie

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Chochół Patrycja – SKS Kusy Kraków
  2. Czapla Aleksandra – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  3. Dydek Zuzanna – MKS Zagłębie Lubin
  4. Gajek Martyna – KU AZS Politechnika Koszalińska
  5. Morawiec Milena – TS Pogoń1922 w Żorach
  6. Wróbel Nikola – SKS Kusy Kraków
  7. Grabka Barbara – KMKS Kraśnik

Kadra szkoleniowa:
Jagodziński Marek – trener główny
Kapuściński Paweł – trener asystent
Nowacki Paweł – fizjoterapeuta
Porzeziński Przemysław – statystyk

I. Zbiórka zawodniczek dnia 08.02.2021 r. (poniedziałek) do godz. 17.00 COS OPO Szczyrk, ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.
II. Zawodniczki oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.
III. Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.