Strona główna | Powołania | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

07-08.03.2021 r. Wrocław-Celje (SLO) – konsultacja szkoleniowa
09.03.2021 r. Celje (SLO) – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (SLO-POL)
10-13.03.2021 r. Wrocław – konsultacja szkoleniowa
14.03.2021 r. Wrocław – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (POL-NED)

  1. Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o. (od 10.03)
  2. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER)
  3. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A. (od 10.03)
  6. Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
  7. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER)
  8. Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  9. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  10. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  11. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  12. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  13. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  14. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. (od 10.03)
  15. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  16. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  17. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A. (od 10.03)
  18. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  19. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA)
  20. Walczak Patryk – RK Vardar Skopje (MKD)
  21. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A. (od 10.03)

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  2. Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
  3. Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
  4. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  5. Klimków Jan – KPR GO S.A.
  6. Komarzewski Krzysztof – SPR Wisła Płock S.A.
  7. Piechowski Mateusz – Ademar Leon (ESP)
  8. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
  9. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  10. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta (od 10.03)
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego (od 10.03)
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog (od 10.03)
Ryckiewicz Paweł – dietetyk (07.03 i od 10.03)

I. Zbiórka zawodników dnia 07.03.2021 r. (niedziela) do godz. 13.00
HASTON CITY HOTEL ul. Irysowa 1-3, 51-117 Wrocław.
II. Zawodnicy powołani na zgrupowanie kadry narodowej przyjeżdżają osobno – indywidualnym środkiem transportu.
III. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej
w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.