Strona główna | Juniorzy | Konsultacja szkoleniowa kadry M2002

Konsultacja szkoleniowa kadry M2002

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Warszawie w terminie 12-13.06.2021 r.

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kielce
  3. Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
  4. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  5. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  6. Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  7. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  8. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  9. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  10. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  11. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  12. Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  13. Karpiński Wiktor – MKS Brodnica – SMS Płock
  14. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  15. Michałowicz Filip – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  16. Młynkowiak Alan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  17. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  18. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  19. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  20. Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  21. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  22. Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  23. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  24. Światkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
  25. Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  26. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  27. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  28. Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  29. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  30. Krok Patryk – KS Handball Sportowa S.A.
  31. Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
  32. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  33. Szewczyk Dominik – KS Azoty-Puławy S.A.
  34. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego

I. Zbiórka zawodników dnia 12.06.2021 r. (sobota) do godz. 19.00, Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, ul. Marymoncka 34,
00-968 Warszawa.
II. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na konsultację kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.