28 czerwca 2021

Rezygnacja prezesa PGNiG Superligi

Informuję, iż w dniu 28 czerwca br. złożyłem do Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki pismo z rezygnacją z funkcji Prezesa Zarządu Superliga sp. z o.o. Nie była to decyzja spowodowana chwilą – podjąłem ją kilka miesięcy wcześniej po głębokich przemyśleniach. Ogłaszam ją jednak dopiero teraz, ponieważ moim nadrzędnym celem było dokończenie najtrudniejszego w historii piłki ręcznej sezonu rozgrywkowego oraz przeprowadzenie Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy Spółki i przekazanie im pełnego obrazu sytuacji podmiotu, którym kierowałem.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim Pracownikom Superligi, Prezesom i Pracownikom Klubów, Zawodniczkom, Zawodnikom, Kibicom piłki ręcznej oraz wszystkim osobom, z którymi miałem przyjemność współpracować w ciągu ostatnich lat prowadząc rozgrywki najwyższych klas w piłce ręcznej w Polsce.

W tej chwili najbliższe dni pragnę poświęcić Rodzinie, potem przyjdzie czas, na – mam nadzieję – kolejne wyzwania zawodowe.

Marek Janicki 

—- 

Informujemy, że zgodnie ze statutem Spółki zarząd kontynuuje pracę w formule jednoosobowej.

W imieniu przedstawicieli klubów, sponsorów i całego środowiska piłki ręcznej, Członkowie Rady Nadzorczej pragną podziękować Markowi Janickiemu za ogrom pracy, sukcesy i działania, które przyczyniły się do dynamicznego rozwoju rozgrywek PGNiG Superligi i PGNiG Superligi Kobiet.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest