Strona główna | Juniorki | Kadra narodowa juniorek

Kadra narodowa juniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

16-22.07.2021 r. Zakopane – zgrupowanie szkoleniowe
oraz mecze międzypaństwowe ze Słowacją i Rosją
01-06.08.2021 r. Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
07-15.08.2021 r. Kłajpeda (LTU) – Finały EHF Championship Juniorek

  1. Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  2. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS Płock
  3. Koss Natalia – TS Pogoń 1922 w Żorach – SMS Płock
  4. Kuśpiet Kaja – SPR Gdynia – SMS Płock
  5. Leśniak Nikola – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  6. Męczykowska Nikola – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  7. Opara Wiktoria – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Płock
  8. Piasecka Maria – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  9. Piotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  10. Rogula Urszula – UKS Gem Posada Górna – SMS Płock
  11. Rusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Płock
  12. Zgleszewska Joanna – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  13. Granicka Joanna – UKS Varsovia Warszawa
  14. Maziarek Aleksandra – TS Pogoń 1922 w Żorach
  15. Skrzypek Laura – UKS Varsovia Warszawa
  16. Szczepaniak Maria – MKS Lublin S.A.
  17. Szewczyk Oliwia – KS Zgoda Ruda Śląska
  18. Więckowska Emilia – KS Bystra
  19. Zabielny Aleksandra – UKS Varsovia Warszawa
  20. Zakrzewska Wiktoria – UKS Varsovia Warszawa

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Łucak Julia – Korona Handball Kielce – SMS Płock
  2. Bartkowiak Zofia – Bukowsko-Dopiewski KPR
  3. Cheda Emilia – MKS Sambor Tczew
  4. Doroba Oliwia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  5. Grzona Anna – MTS Kwidzyn
  6. Nowak Julia – MKS PR Gniezno
  7. Nowak Vanessa – SPR Olkusz
  8. Podsiadło Paulina – Korona Handball Kielce
  9. Różycka Katarzyna – UKS Varsovia Warszawa
  10. Szuk Natalia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  11. Wabińska Weronika – MKS PR Gniezno

Kadra szkoleniowa:
Buksakowska Małgorzata – trenerka główna
Piechota Artur – trener asystent
Rydz Paweł – trener współpracujący
Kropiewnicki Michał – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – statystyk (od 18.07)
Jastrzębski Zbigniew – trener przygotowania motorycznego (16-22.07 i 01-06.08)

Zbiórka zawodniczek dnia 16.07.2021 r. (piątek) do godz. 18.00 COS OPO Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane.
Zawodniczki oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.

Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.

I. Po zakończonym zgrupowania w Zakopanem trenerka główna wyznaczy 18 zawodniczek na zgrupowanie szkoleniowe w Pruszkowie.
II. Po zakończonym zgrupowania w Pruszkowie trenerka główna wyznaczy 16 zawodniczek na Finały EHF Championship Juniorek.