9 lipca 2022

Podsumowanie sobotnich występów naszych reprezentacji w Pradze. Polki w finale turnieju seniorek !

EURO U16 🏆

🤾‍♀️ Polska 🇵🇱 – Hiszpania 🇪🇸 1:2 (18:16, 16:29, 10:12)

Świetna postawa Polek w tym spotkaniu. Mieliśmy już nawet piłkę meczową za jeden, ale ostatecznie po 8 seriach shoot-outów przegrywamy cały mecz 1:2.

🤾‍♀️ Ćwierćfinał: Polska 🇵🇱 – Holandia 🇳🇱 0:2 (22:24, 20:25)

Pierwszy set przegrany po złotej bramce będzie nam się długo śnił po nocach. Wcześniej mieliśmy akcję za jeden na zwycięstwo w tej partii. Szkoda tych kilku błędów własnych, ale wiadomo to był duży stres dla naszych zawodniczek. Niestety półfinał nie dla nas. Dziękujemy Polkom za walkę 🤝🤾‍♂️

🤾‍♂️ Polska 🇵🇱 – Holandia 🇳🇱 2:0 (18:13, 26:18)

Piękny mecz w wykonaniu Polaków. Pewne, niezagrożone zwycięstwo. Gratulacje !

EHF Beach Handball Championships 🏆

🤾‍♀️ Polska 🇵🇱 – Chorwacja 🇭🇷 2:0 (13:5, 17:14)

Polki nie zwalniają tempa. Tym razem odprawiły z kwitkiem reprezentację Chorwacji. Brawo 👏🤾‍♂️

🤾‍♂️ Polska 🇵🇱 – Niemcy 🇩🇪 0:2 (10:15, 16:17)

Niestety nie wykorzystaliśmy akcji za jeden i przegrywamy drugiego seta po złotej bramce. Dziękujemy za walkę 🤜🤛

🤾‍♀️ Polska 🇵🇱 – Francja 🇫🇷 2:0 (14:8, 25:20)

Polki bez najmniejszych kłopotów pokonują Francję i meldują się w finale turnieju! Awans na EURO 2023 oczywiście już pewny 🙂

🤾‍♂️ Polska 🇵🇱 – Czechy 🇨🇿 2:0 (29:28, 22:20)

Wielkie emocje w meczu Polaków, ale pokonujemy gospodarzy imprezy 2:0 ! 🙂 Przypomnijmy, że Polacy grają o miejsca 9-12, a tylko 9 i 10 miejsce gwarantują sobie udział w EURO 2023. Cały czas walczymy !