Strona główna | Powołania

Powołania

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:30.10. – 04.11.2020 r.           Pruszków     – zgrupowanie szkoleniowe05 – 08.11.2020 r.                Paryż (FRA) – mecze międzypaństwowe (FRA-POL) Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceBędzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS KielceDomagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS KielceGłuszczenko Marcin ... Czytaj więcej »

KADRA NARODOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 30.10. – 08.11.2020 r. Bielecki Antoni – KS Polonia Środa Wlkp. – SMS KwidzynGrzenkowicz Mateusz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS KielceJaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS PłockJurasik Krystian – ... Czytaj więcej »

MŁODZIEŻOWA KADRA NARODOWA

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 30.10. – 08.11.2020 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe06-07.11.2020 r. – mecze międzypaństwowe (POL – AUT) Adamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.Beckman Melwin – HK Aranas (Szwecja)Borowczyk Mikołaj – OLSE Merksem (Belgia)Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.Czapliński Mikołaj ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce zgłosił do Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej szeroki skład kobiecej reprezentacji Polski na EHF EURO 2020 (3-20 grudnia). Z grona 35 zawodniczek Arne Senstad wybierze zespół, który wystąpi w najważniejszej imprezie sezonu. Biało-Czerwone w norweskim Trondheim kolejno zmierzą się z zespołem gospodarza, Rumunią i Niemcami. POLSKA EHF EURO2020 – składPobierz Zgodnie z pierwotnym planem część norweska ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:29.10. – 04.11.2020 r. Płock – zgrupowanie szkoleniowe05.11.2020 r. Celje (SLO) – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (SLO – POL)06 – 07.11.2020 r. Płock – konsultacja szkoleniowa08.11.2020 r. Płock – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (POL – NED) Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. ... Czytaj więcej »

KADRA NARODOWA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04-11.10.2020 r. Gryfino – zgrupowanie szkoleniowe09.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL-GER)10.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL-GER) Curzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów – SMS KwidzynJaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS PłockJurasik Krystian – KS VIVE Kielce – ... Czytaj więcej »

KADRA NARODOWA JUNIOREK MŁODSZYCH

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 27.09. – 04.10.2020 r. Marki – zgrupowanie szkoleniowe03.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL – AUT)04.10.2020 r. – mecz międzypaństwowy (POL – AUT) Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS ... Czytaj więcej »

KADRA NARODOWA JUNIOREK

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 27 – 30.09.2020 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe01 – 04.10.2020 r. Kobierzyce – konsultacja szkoleniowa oraz turniej międzypaństwowy (AUT, CZE, Polska A, Polska B) Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet B na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Pruszkowie w terminie 28.09. – 04.10.2020 r. Janiszewska Katarzyna – Paris 92 (FRA)Kochaniak Karolina – MKS Zagłębie Lubin S.A.Kordowiecka Weronika – Iuventa Michalovce (SVK)Kozimur Katarzyna – EUROBUD JKS JarosławMatuszczyk Sylwia – EUROBUD JKS JarosławOlek Aleksandra – MKS Lublin S.A.Płomińska Oktawia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 27-29.09.2020 r. Warszawa – konsultacja szkoleniowa30.09-04.10.2020 r. Ystad (SWE) – zgrupowanie szkoleniowe01.10.2020 r. Lund (SWE) – mecz międzypaństwowy (Szwecja – Polska)03.10.2020 r. Ystad (SWE) – mecz międzypaństwowy (Szwecja – Polska) Balsam Magda – MKS Lublin S.A.Drabik Joanna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Galińska Emilia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Zakopane w terminie 26.09. – 02.10.2020 r. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS KielceBędzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS KielceBiskup Wiktor – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS KwidzynDomagała Damian – KS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn B na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Warszawiew terminie 21-26.09.2020 r. Domagała Damian – KS Viret CMC Zawiercie – SMS KielceTomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS KielceDudkowski Paweł – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.Janikowski Kelian – Wybrzeże Gdańsk Handball ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Warszawie w terminie 21-26.09.2020 r. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.Adamski Kacper – MKS Kalisz sp. z o.o.Bis Bartłomiej – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.Działakiewicz Szymon ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.2000 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 21-26.09.2020 r. w Dzierżoniowie. Adamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.Beckman Melwin – HK Aranas (Szwecja)Borowczyk Mikołaj – OLSE Merksem (Belgia)Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.Dadej Wojciech – Jaskółka ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Kielcach w terminie 13-16.09.2020 roku. Chruściel Oliwier – SKF KPR Sparta Oborniki – SMS KwidzynJastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS KielceKwasiborski Szymon – SPR Wisła Płock S.A. – SMS PłockKwiatkowski Wiktor – MDK Pasja Bartoszyce – SMS PłockPoźniak ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Płocku w terminie 17-20.09.2020 r. Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS PłockCzerwińska Aleksandra – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 06-09.09.2020 roku. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockKuśpiet Kaja – SPR Gdynia – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 16-28.08.2020 r. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceBączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS KielceBernacik Eryk – MKS Poznań – SMS GdańskBędzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 16-28.08.2020 r. Bielecki Antoni – KS Polonia Środa Wlkp. – SMS KwidzynBłażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce – SMS KielceCiupa Paweł – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS PłockCurzytek Jakub – SPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 05-16.08.2020 r. Barska Iga – MTS Żory – SMS PłockBury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów- SMS PłockCzerwińska Aleksandra- SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockDomagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 05-16.08.2020 r. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS PłockKoss Natalia – MTS Żory ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Kielcach w terminie 02-08.08.2020 roku. Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS KielceKaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS KielceKwasiborski Szymon – SPR Wisła Płock S.A. – SMS PłockPoźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS KielceSzczepanik Bartosz – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w COS OPO Cetniewo w terminie 29.07.-04.08.2020 roku. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 5-15.07.2020 roku. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS PłockLewandowska Laura – MTS Kwidzyn – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. 2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Zakopanem w terminie 01-12.07.2020 roku. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceBączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS KielceBędzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS KielceDomagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Zakopanem w terminie 01-12.07.2020 roku. Curzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów – SMS KwidzynGrzenkowicz Mateusz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS KielceIwanowski Kajetan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS KwidzynKamiński Oliwier – SKF Wisła Płock – SMS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Zakopane w terminie 22-30.06.2020 roku. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockHoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockJureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS PłockKopańska Paulina – SPR Gdynia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Cetniewie w terminie 12-25.06.2020 roku. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A.Zakreta Łukasz – MKS Kalisz sp. z o.o.Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. (od 15 do 20.06.)Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.Czuwara Jan ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn B na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Cetniewie w terminie 12-25.06.2020 r. Matlęga Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.Wałach Miłosz – KS VIVE KielceCzapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.Kawka Wiktor – KPR GO S.A.Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.Zarzycki Maciej – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Cetniewie w terminie 02-14.06.2020 roku. Balsam Magda – SPR JKS JarosławDrabik Joanna – Siofok KC (HUN)Gawlik Weronika – MKS Lublin S.A.Gęga Marta – MKS Lublin S.A.Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Grzyb Kinga – MKS Zagłębie Lubin S.A.Kobylińska Monika – Brest ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Cetniewie w terminie 01-07.06.2020 r. N/z Marta Chodakowska Foto Łukasz Sobala / Press Focus Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Zakopanem w terminie 22-29.03.2020 roku. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS KielceBędzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS KielceCięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS GdańskDomagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 22-26.03.2020 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa27-29.03.2020 r. Lagoa (POR) – turniej międzypaństwowy (POR, POL, RUS, ROU) Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockHoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockJureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 i młodsze) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 22-25.03.2020 r. Kobyłka – konsultacja szkoleniowa 26-28.03.2020 r. Valcea (ROU) – mecze międzypaństwowe Rumunia-Polska Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS PłockGruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Cetniewie w terminie 15-18.03.2020 roku. Ciąćka Małgorzata – UKS Varsovia Warszawa – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockChodakowska Marta – EKS Start ElblągKrupa Natalia – UKS Varsovia WarszawaKuśpiet Kaja – SPR GdyniaLewalska Marta – MKS Zagłębie LubinNowakowska ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16-21.03.2020 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe 21-27.03.2020 r. Lubin – zgrupowanie szkoleniowe i mecz kw. ME 2020 (Polska–Rumunia) 27-29.03.2020 r. Ploiesti (ROU) – konsultacja szkoleniowa i mecz kw. ME 2020 (Rumunia–Polska) Balsam Magda – SPR JKS JarosławDrabik Joanna – Siofok KC ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet B na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16-22.03.2020 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe23-24.03.2020 r. Iława – mecze międzypaństwowe Polska – Niderlandy Cygan Katarzyna – EKS Start ElblągJaniszewska Katarzyna – TuS Metzingen (GER)Kozimur Katarzyna – SPR JKS JarosławKrólikowska Patrycja – MKS Lublin S.A.Maliczkiewicz Monika – MKS Zagłębie Lubin ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Kielcach w terminie 15-18.03.2020 r. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceBłażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce – SMS KielceJastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS KielcePoźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS KielceSzczepanik Bartosz – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 23-26.02.2020 r. Hoffmann Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockKamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS PłockPiotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Warszawie w dniach 16-19.02.2020 r. Abramowicz Aleksandra – MTS ŻoryAchruk Kinga – MKS Lublin S.A.Balsam Magda – SPR JKS JarosławGawlik Weronika – MKS Lublin S.A.Gęga Marta – MKS Lublin S.A.Górna Adrianna – MKS Zagłębie Lubin S.A.Grzyb Kinga – MKS Zagłębie Lubin ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 i młodsze) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w terminie 10-13.02.2020 r. w Grabówku. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockJanus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS PłockMęczykowska Nikola – MTS Kwidzyn – SMS PłockPiotrowska ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.2004 r. i mł.) na centralną konsultację szkoleniową, która odbędzie się w terminie 02-09.02.2020 r. w COS OPO Cetniewo. Bielecki Antoni – KS Polonia Środa Wlkp. – SMS KwidzynIwanowski Kajetan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS KwidzynMiszczyk Szymon – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS KwidzynSawicki Jan – KPR ROKiS Radzymin ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Kielcach w terminie 26-29.01.2020 r. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceChruściel Oliwier – SKF KPR Sparta Oborniki – SMS KwidzynKaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS KielceKwiatkowski Wiktor – MDK w Bartoszycach „Pasja” – SMS PłockLigarzewski Kacper – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarek, która odbędzie się w Płocku w terminie 19-22.01.2020 roku. Hoffmann Dominika – UKS Pantery Dopiewo – SMS PłockPiotrowska Lidia – UKS Pantery Dopiewo – SMS PłockRusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS PłockSuliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS PłockHypka Aleksandra – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.2004 r. i mł.) na centralną konsultację szkoleniową, która odbędzie się w terminie 18-26.01.2020 r. w COS OPO Cetniewo. Błażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce – SMS KielceCurzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów – SMS KwidzynGrzenkowicz Mateusz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS KielceJaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS PłockJurasik ... Czytaj więcej »

Warsztaty z Piłką Ręczną pod patronatem ZPRP

Oliwia Domagalska oraz Julia Niewiadomska (K2002) w dniach 14-16 grudnia ub.r. w Wiedniu wzięły udział w projekcie Respect Your Talent organizowanym przez Europejską Federacją Piłki Ręcznej. W ostatni dzień roku kalendarzowego obie juniorki pochodzące z Zabrza przeprowadziły Warsztaty z Piłką Ręczną pod patronatem Związku Piłki Ręcznej w Polsce w rodzinnym mieście i przekazały wiedzę zdobytą podczas szkolenia w stolicy Austrii. ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 02-07.01.2020 r. Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe 08-10.01.2020 r. Balatonfured (HUN) – turniej międzypaństwowy (HUN, DEN, SLO) Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceBędzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS KielceDomagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.2000 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 02-07.01.2020 r. w Szczyrku. Kaczor Sebastian- SKS Kusy Kraków – SMS GdańskOlejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wlkp. – SMS GdańskAdamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.Beckman Melwin – HK Aranas (Szwecja)Borowczyk Mikołaj – MKS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 07-10.01.2020 Cetniewo – konsultacja szkoleniowa 11-12.01.2020 Cetniewo – mecze międzypaństwowe (POL-ITA) Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS PłockJureńczyk Karolina- MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS PłockKopańska Paulina – SPR Gdynia – SMS PłockLemiech Kinga – UKS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 i młodsze) na następujący cykl akcji szkoleniowych:15-19.12.2019 r. Szczyrk – konsultacja szkoleniowa20-22.12.2019 r. Szczyrk – Turniej Nadziei Olimpijskich (CZE, HUN, SVK) Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS PłockGruca Zuzanna – KS Bystra – SMS PłockGrzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS PłockMęczykowska ... Czytaj więcej »