Liga Centralna

 


Tabela

Msc.LogoNazwa drużynyMZwPRwRpZdStZd-StP_ZdP_St
1KS AZS-AWF Biała Podlaska131121139534253336
2KPR Legionowo1311210421319102327
3Handball Stal Mielec131121039134150327
4Śląsk Wrocław Handball13760238337942316
5KS Budnex Stal Gorzów138521339316232316
6MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie136702363350132019
7MKS Wieluń136701354367-131920
8Zagłębie Handball Team Sosnowiec136710377391-141722
9KPR Padwa Zamość136710311325-141722
10MKS Nielba Wągrowiec 136710355398-431722
11KPR Autoinwest Żukowo135800363384-211524
12ORLEN Upstream SRS Przemyśl1331001358402-441029
13Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź1331011332383-51930
14Warmia Energa Olsztyn1321100330375-45633

Terminarz

Kolejka 1 / 2022-09-17 – 2022-09-18 Powrót

LC/117.09.2022 18:00Handball Stal Mielec27:27 (15:12)
karne: <5:3>

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieSędziowie:
JARZYNKA Andrzej
SIEDLARZ Iwona
Delegat:
MAJKA Marek
LC/217.09.2022 18:00Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź24:31 (13:11)
pdf_icon Protokół >>>

KPR LegionowoSędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/318.09.2022 18:00ORLEN Upstream SRS Przemyśl32:26 (17:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
MARTYNIUK Robert
LC/417.09.2022 17:00KS Budnex Stal Gorzów27:28 (15:16)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław HandballSędziowie:
BIJAK Weronika
JERLECKA Paulina
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/517.09.2022 18:00KS AZS-AWF Biała Podlaska32:26 (15:14)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team SosnowiecSędziowie:
GRUSZCZYŃSKI Patryk
ŻAK Damian
Delegat:
SOŁODKO Leszek
LC/616.10.2022 18:00MKS Wieluń
(po zmianie gospodarza)
26:20 (7:9)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
DUPLII Marina
POBEDRINA Olena
Delegat:
SIKORA Olgierd
LC/717.09.2022 17:00KPR Autoinwest Żukowo16:25 (8:10)

image_icon Protokół >>>

Warmia Energa OlsztynSędziowie:
DOBOSZ Ariel
PIERNICKI Karol
Delegat:
KULESZA Cezary

Kolejka 2 / 2022-09-24 – 2022-09-25 Powrót

LC/824.09.2022 17:00MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie34:29 (18:16)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa OlsztynSędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/924.09.2022 18:00MKS Wieluń30:26 (13:11)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest ŻukowoSędziowie:
LESZCZYNIAK Dawid
SZOSTOK Marcin
Delegat:
CHRIST Grzegorz
LC/1024.09.2022 18:00Zagłębie Handball Team Sosnowiec24:23 (11:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
CHRIST Tomasz
LC/1125.09.2022 16:00Śląsk Wrocław Handball31:33 (13:18)
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała PodlaskaSędziowie:
GAWEŁ Tomasz
NOWAK Łukasz
Delegat:
MIKOŁAJCZAK Adam
LC/1224.09.2022 18:00MKS Nielba Wągrowiec 17:24 (8:9)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal GorzówSędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/1324.09.2022 20:00KPR Legionowo32:25 (18:13)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS PrzemyślSędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/1424.09.2022 18:00Handball Stal Mielec31:22 (10:13)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana ŁódźSędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
MAJKA Marek

Kolejka 3 / 2022-10-01 – 2022-10-02 Powrót

LC/1501.10.2022 18:00Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź29:23 (14:11)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieSędziowie:
BĄZI Monika
KESSLER Melania
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz
LC/1602.10.2022 17:00ORLEN Upstream SRS Przemyśl31:35 (14:15)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal MielecSędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/1701.10.2022 17:00KS Budnex Stal Gorzów21:21 (11:12)
karne: <4:5>

image_icon Protokół >>>

KPR LegionowoSędziowie:
MARCINIAK Mariusz
RADZISZEWSKI Piotr
Delegat:
PISAREK Tomasz
LC/1801.10.2022 18:00KS AZS-AWF Biała Podlaska37:24 (20:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
ŻAK Dariusz
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/1902.10.2022 16:00Śląsk Wrocław Handball
(po zmianie gospodarza)
33:25 (14:8)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
ŁACNY Tomasz
OKOS Tomasz
Delegat:
WOJTYCZKA Grzegorz
LC/2001.10.2022 17:00KPR Autoinwest Żukowo35:33 (15:13)

image_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team SosnowiecSędziowie:
GRZYWIŃSKI Jakub
WALCZAK Robert
Delegat:
TUPAJ Zbigniew
LC/2101.10.2022 18:00Warmia Energa Olsztyn30:26 (15:16)

image_icon Protokół >>>

MKS WieluńSędziowie:
LEWICKI Łukasz
SERWADCZAK Piotr
Delegat:
ŚWIĘTOŃ Janusz

Kolejka 4 / 2022-10-08 – 2022-10-08 Powrót

LC/2208.10.2022 17:00MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie33:26 (15:15)
pdf_icon Protokół >>>

MKS WieluńSędziowie:
HABIERSKI Korneliusz
SKROBAK Grzegorz
Delegat:
SZYNKLARZ Jarosław
LC/2308.10.2022 18:00Zagłębie Handball Team Sosnowiec30:29 (14:18)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa OlsztynSędziowie:
MLECZKO Maciej
PACZYŃSKI Krzysztof
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/2416.10.2022 17:00KPR Autoinwest Żukowo
(po zmianie gospodarza)
37:38 (19:16)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław HandballSędziowie:
KOWALAK Bartosz
MARCINIAK Wojciech
Delegat:
KULESZA Cezary
LC/2508.10.2022 18:00MKS Nielba Wągrowiec 27:25 (14:14)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
KACZOROWSKI Mateusz
PRZYBYSZ Daniel
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/2606.10.2022 19:00KPR Legionowo32:29 (14:10)

image_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała PodlaskaSędziowie:
KASZUBA Dominik
STASZKIEWICZ Łukasz
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/2708.10.2022 18:30Handball Stal Mielec27:25 (12:12)

image_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal GorzówSędziowie:
LESZCZYNIAK Dawid
SZOSTOK Marcin
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/2808.10.2022 18:00Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź31:35 (18:18)
pdf_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS PrzemyślSędziowie:
PYTLIK Aleksandra
SKOWRONEK Agnieszka
Delegat:
SOŁODKO Arkadiusz

Kolejka 5 / 2022-10-22 – 2022-10-23 Powrót

LC/2923.10.2022 17:00ORLEN Upstream SRS Przemyśl26:37 (12:21)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieSędziowie:
LESIAK Urszula
LIDACKA Małgorzata
Delegat:
MARTYNIUK Robert
LC/3022.10.2022 17:00KS Budnex Stal Gorzów33:26 (14:12)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana ŁódźSędziowie:
JERLECKI Jakub
ŁABUŃ Maciej
Delegat:
BRENK Piotr
LC/3122.10.2022 18:00KS AZS-AWF Biała Podlaska33:27 (16:18)

image_icon Protokół >>>

Handball Stal MielecSędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
KWAPISZ Paweł
LC/3222.10.2022 20:00KPR Legionowo
(po zmianie gospodarza)
32:18 (13:11)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
KULIŃSKI Wojciech
ROGALA Maciej
Delegat:
BAUM Mirosław
LC/3322.10.2022 17:00KPR Autoinwest Żukowo32:23 (15:15)

image_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
BIJAK Weronika
JERLECKA Paulina
Delegat:
CHMIELECKI Włodzimierz
LC/3422.10.2022 18:00Warmia Energa Olsztyn28:30 (13:17)

image_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław HandballSędziowie:
DEJNA Adam
RASZEWSKI Kamil
Delegat:
MROCZKOWSKI Dariusz
LC/3522.10.2022 18:30MKS Wieluń29:26 (15:14)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team SosnowiecSędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
FIGARSKI Cezary

Kolejka 6 / 2022-10-29 – 2022-10-30 Powrót

LC/3629.10.2022 17:00MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie35:30 (19:15)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team SosnowiecSędziowie:
ŁACNY Tomasz
OKOS Tomasz
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/3730.10.2022 16:00Śląsk Wrocław Handball30:32 (16:14)

image_icon Protokół >>>

MKS WieluńSędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
MAJKA Marek
LC/3829.10.2022 18:00MKS Nielba Wągrowiec 32:30 (18:17)
pdf_icon Protokół >>>

Warmia Energa OlsztynSędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
KULESZA Cezary
LC/3929.10.2022 20:00KPR Legionowo35:26 (17:14)

image_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest ŻukowoSędziowie:
KACZOROWSKI Mateusz
PRZYBYSZ Daniel
Delegat:
LEMANOWICZ Bogdan
LC/4029.10.2022 18:00Handball Stal Mielec28:20 (12:7)

image_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
BLOCH Wojciech
SOLECKI Michał
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/4129.10.2022 18:00Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź28:28 (19:15)
karne: <2:3>
pdf_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała PodlaskaSędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
CHRIST Tomasz
LC/4230.10.2022 17:00ORLEN Upstream SRS Przemyśl29:29 (14:19)
karne: <4:5>
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal GorzówSędziowie:
CZOCHRA Jakub
SZPINDA Michał
Delegat:
KWAPISZ Paweł

Kolejka 7 / 2022-11-05 – 2022-11-05 Powrót

LC/4304.11.2022 19:00KS Budnex Stal Gorzów27:22 (9:12)

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieSędziowie:
BARTKOWIAK Sylwia
ŁAKOMY Weronika
Delegat:
CHUDZICKI Piotr
LC/4405.11.2022 18:00KS AZS-AWF Biała Podlaska35:26 (18:12)

image_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS PrzemyślSędziowie:
MŁYŃSKI Grzegorz
ŻAK Dariusz
Delegat:
SŁOWIŃSKI Bartosz
LC/4505.11.2022 18:00Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź
(po zmianie gospodarza)
20:31 (11:20)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
KLIMKOWICZ Paweł
STONOGA Mateusz
Delegat:
SOŁODKO Leszek
LC/4605.11.2022 17:00KPR Autoinwest Żukowo27:30 (15:17)

image_icon Protokół >>>

Handball Stal MielecSędziowie:
LESZCZYŃSKI Bartosz
PIECHOTA Marcin
Delegat:
KAMROWSKI Łukasz
LC/4705.11.2022 18:00Warmia Energa Olsztyn21:41 (10:23)

image_icon Protokół >>>

KPR LegionowoSędziowie:
KORDA Dominik
STRZELCZYK Marek
Delegat:
GACKOWSKI Jerzy
LC/4805.11.2022 15:00MKS Wieluń31:26 (13:15)
pdf_icon Protokół >>>

MKS Nielba Wągrowiec Sędziowie:
DYMITRUK Adrian
KASZNIA Wojciech
Delegat:
KRZEMIENIEWSKI Mikołaj
LC/4905.11.2022 18:00Zagłębie Handball Team Sosnowiec27:27 (14:14)
karne: <5:4>
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław HandballSędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz

Kolejka 8 / 2022-11-19 – 2022-11-20 Powrót

LC/5019.11.2022 17:00MKS Olimpia MEDEX Piekary Śląskie19:30 (8:14)
pdf_icon Protokół >>>

Śląsk Wrocław HandballSędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
SZYNKLARZ Mariusz
LC/5112.11.2022 18:00MKS Nielba Wągrowiec 29:37 (15:19)
pdf_icon Protokół >>>

Zagłębie Handball Team SosnowiecSędziowie:
DEJNA Adam
RASZEWSKI Kamil
Delegat:
JAWORSKI Andrzej
LC/5219.11.2022 19:00KPR Legionowo36:26 (16:13)

image_icon Protokół >>>

MKS WieluńSędziowie:
DĄBROWSKI Kamil
STANIEK Paweł
Delegat:
FIGARSKI Cezary
LC/5319.11.2022 18:30Handball Stal Mielec25:21 (10:12)

image_icon Protokół >>>

Warmia Energa OlsztynSędziowie:
DYMITRUK Adrian
KASZNIA Wojciech
Delegat:
DĘBSKI Igor
LC/5419.11.2022 18:00Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź25:27 (12:10)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Autoinwest ŻukowoSędziowie:
MROCZKOWSKI Jakub
PATYK Sebastian
Delegat:
OLESIŃSKI Tomasz
LC/5519.11.2022 16:00ORLEN Upstream SRS Przemyśl23:25 (13:12)
pdf_icon Protokół >>>

KPR Padwa ZamośćSędziowie:
KIERCZAK Andrzej
WRONA Tomasz
Delegat:
SZUMAŃSKI Ireneusz
LC/5619.11.2022 17:00KS Budnex Stal Gorzów26:26 (16:14)
karne: <3:1>

image_icon Protokół >>>

KS AZS-AWF Biała PodlaskaSędziowie:
ROSIK Tomasz
STĘŻOWSKI Przemysław
Delegat:
TARCZYKOWSKI Jakub

Kolejka 9 / 2022-11-26 – 2022-11-27 Powrót

LC/5726.11.2022 18:00KS AZS-AWF Biała Podlaska25:24 (12:13)

image_icon Protokół >>>

MKS Olimpia MEDEX Piekary ŚląskieSędziowie:
LUBECKI Miłosz
PIECZONKA Mateusz
Delegat:
SOŁODKO Arkadiusz
LC/5826.11.2022 18:00KPR Padwa Zamość21:18 (10:7)
pdf_icon Protokół >>>

KS Budnex Stal GorzówSędziowie:
POPIEL Paweł
RODACKI Artur
Delegat:
MOSKALCZYK Jacek
LC/5926.11.2022 16:00KPR Autoinwest Żukowo34:31 (14:14)

image_icon Protokół >>>

ORLEN Upstream SRS PrzemyślSędziowie:
ORZECH Michał
ORZECH Robert
Delegat:
GACKOWSKI Jerzy
LC/6026.11.2022 18:00Warmia Energa Olsztyn25:27 (12:14)

image_icon Protokół >>>

Grot Blachy Pruszyński Anilana ŁódźSędziowie:
KORDA Lech
OPONOWICZ Radosław
Delegat:
CZAPLICKI Robert
LC/6126.11.2022 18:00MKS Wieluń25:30 (10:14)
pdf_icon Protokół >>>

Handball Stal MielecSędziowie:
KOWALAK Bartosz
MARCINIAK Wojciech
Delegat:
CHRIST Tomasz
LC/6226.11.2022 18:00Zagłębie Handball Team Sosnowiec23:39 (11:15)
pdf_icon