Testowa liga – LIGA CENTRALNA

Msc. Logo Nazwa drużyny M Zw P Rw Rp Zd St Zd-St P_Zd P_St
1 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25 23 2 1 0 775 631 144 68 7
2 KPR Legionowo 25 17 8 0 1 728 641 87 52 23
3 KS AZS-AWF Biała Podlaska 25 16 9 0 2 743 664 79 50 25
4 Budnex Stal Gorzów 25 16 9 1 0 676 670 6 47 28
5 ORLEN Upstream SRS Przemyśl 25 15 10 4 0 757 755 2 41 34
6 SPR GKS Autoinwest Żukowo 25 12 13 0 3 760 764 -4 39 36
7 Śląsk Wrocław 25 12 13 1 1 703 757 -54 36 39
8 MKS Padwa Zamość 25 12 13 1 0 704 703 1 35 40
9 MKS Wieluń 25 11 14 1 0 679 709 -30 32 43
10 OKPR Warmia Energa Olsztyn 25 10 15 0 1 691 696 -5 31 44
11 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 25 10 15 0 1 744 781 -37 31 44
12 MKS Nielba Wągrowiec 25 10 15 1 0 739 768 -29 29 46
13 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 25 6 19 0 0 687 745 -58 18 57
14 MKS Grudziądz 25 5 20 0 1 693 795 -102 16 59

Kolejki

Kolejka 1 / 2021-09-18
1 2021-09-18 18:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec SPR GKS Autoinwest Żukowo 34 : 35 (17 : 21)
pdf_icon Protokół >>>
2 2021-09-18 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska MKS Grudziądz 32 : 27 (15 : 10)
image_icon Protokół >>>
3 2021-09-18 19:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 19 : 23 (9 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
4 2021-09-18 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica MKS Nielba Wągrowiec 33 : 27 (13 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
5 2021-09-18 17:00:00 Budnex Stal Gorzów KPR Legionowo 22 : 29 (11 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
6 2021-09-18 17:00:00 MKS Padwa Zamość OKPR Warmia Energa Olsztyn 23 : 21 (10 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
7 2021-09-18 18:00:00 MKS Wieluń Śląsk Wrocław 31 : 25 (17 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 2 / 2021-09-25
8 2021-09-26 17:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo Śląsk Wrocław 36 : 26 (15 : 12)
image_icon Protokół >>>
9 2021-09-25 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn MKS Wieluń 23 : 22 (11 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
10 2021-09-26 18:00:00 KPR Legionowo MKS Padwa Zamość 34 : 28 (13 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
11 2021-09-25 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec Budnex Stal Gorzów 29 : 31 (14 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
12 2021-09-25 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 24 : 23 (12 : 8)
pdf_icon Protokół >>>
13 2021-09-25 17:00:00 MKS Grudziądz ORLEN Upstream SRS Przemyśl 26 : 32 (13 : 15)
image_icon Protokół >>>
14 2021-09-25 18:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec KS AZS-AWF Biała Podlaska 25 : 29 (12 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 3 / 2021-10-02
15 2021-09-30 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska SPR GKS Autoinwest Żukowo 31 : 22 (18 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
16 2021-10-03 17:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 31 : 31 (16 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
17 2021-10-02 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica MKS Grudziądz 27 : 33 (14 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
18 2021-10-02 17:00:00 Budnex Stal Gorzów ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 20 : 26 (8 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
19 2021-10-02 18:00:00 MKS Padwa Zamość MKS Nielba Wągrowiec 26 : 27 (9 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
20 2021-10-02 17:00:00 MKS Wieluń KPR Legionowo 30 : 31 (14 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
21 2021-10-02 16:00:00 Śląsk Wrocław OKPR Warmia Energa Olsztyn 31 : 41 (14 : 19)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 4 / 2021-10-09
22 2021-10-09 18:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo OKPR Warmia Energa Olsztyn 24 : 22 (10 : 10)
image_icon Protokół >>>
23 2021-10-10 18:00:00 KPR Legionowo Śląsk Wrocław 27 : 33 (12 : 18)
image_icon Protokół >>>
24 2021-10-09 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec MKS Wieluń 29 : 30 (17 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
25 2021-10-09 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MKS Padwa Zamość 24 : 21 (11 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
26 2021-11-06 17:00:00 MKS Grudziądz Budnex Stal Gorzów 27 : 28 (15 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
27 2021-11-07 16:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 29 : 27 (10 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
28 2021-10-09 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska ORLEN Upstream SRS Przemyśl 36 : 25 (16 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 5 / 2021-10-16
29 2021-10-15 18:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl SPR GKS Autoinwest Żukowo 26 : 29 (17 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
30 2021-10-16 16:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica KS AZS-AWF Biała Podlaska 25 : 34 (13 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
31 2021-10-16 17:00:00 Budnex Stal Gorzów MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 29 : 25 (13 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
32 2021-10-16 17:00:00 MKS Padwa Zamość MKS Grudziądz 30 : 30 (13 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
33 2021-10-16 15:00:00 MKS Wieluń ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 21 : 31 (12 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
34 2021-10-16 16:00:00 Śląsk Wrocław MKS Nielba Wągrowiec 27 : 23 (12 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
35 2021-10-16 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn KPR Legionowo 25 : 26 (13 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 6 / 2021-10-23
36 2021-10-23 18:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo KPR Legionowo 23 : 32 (14 : 17)
image_icon Protokół >>>
37 2021-10-23 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec OKPR Warmia Energa Olsztyn 28 : 26 (15 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
38 2021-10-24 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. Śląsk Wrocław 34 : 21 (17 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
39 2021-10-23 17:00:00 MKS Grudziądz MKS Wieluń 32 : 31 (15 : 13)
image_icon Protokół >>>
40 2021-10-23 18:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MKS Padwa Zamość 35 : 26 (16 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
41 2021-10-23 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska Budnex Stal Gorzów 27 : 26 (8 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
42 2021-10-23 18:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 33 : 25 (16 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 7 / 2021-10-30
43 2021-10-30 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica SPR GKS Autoinwest Żukowo 31 : 24 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
44 2021-10-30 17:00:00 Budnex Stal Gorzów ORLEN Upstream SRS Przemyśl 23 : 21 (8 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
45 2021-10-30 18:00:00 MKS Padwa Zamość KS AZS-AWF Biała Podlaska 26 : 29 (11 : 14)
image_icon Protokół >>>
46 2021-10-30 16:00:00 MKS Wieluń MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 34 : 29 (17 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
47 2022-01-16 13:00:00 Śląsk Wrocław MKS Grudziądz 34 : 28 (18 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
48 2021-10-30 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 : 35 (14 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
49 2021-10-30 20:00:00 KPR Legionowo MKS Nielba Wągrowiec 28 : 29 (11 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 8 / 2021-11-13
50 2021-11-13 17:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo MKS Nielba Wągrowiec 34 : 36 (15 : 16)
image_icon Protokół >>>
51 2021-11-14 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. KPR Legionowo 29 : 25 (15 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
52 2021-11-13 17:00:00 MKS Grudziądz OKPR Warmia Energa Olsztyn 33 : 34 (15 : 15)
image_icon Protokół >>>
53 2021-11-13 18:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Śląsk Wrocław 27 : 34 (12 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
54 2021-11-13 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska MKS Wieluń 30 : 30 (17 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
55 2021-11-14 17:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl MKS Padwa Zamość 34 : 26 (16 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
56 2021-11-13 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica Budnex Stal Gorzów 24 : 25 (10 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 9 / 2021-11-20
57 2021-11-20 17:00:00 Budnex Stal Gorzów SPR GKS Autoinwest Żukowo 28 : 28 (15 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
58 2021-11-20 18:00:00 MKS Padwa Zamość MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 30 : 28 (15 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
59 2021-11-21 15:00:00 MKS Wieluń ORLEN Upstream SRS Przemyśl 34 : 38 (17 : 22)
pdf_icon Protokół >>>
60 2021-11-07 13:00:00 Śląsk Wrocław KS AZS-AWF Biała Podlaska 28 : 36 (16 : 21)
image_icon Protokół >>>
61 2021-11-20 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 30 : 32 (11 : 19)
image_icon Protokół >>>
62 2021-11-20 18:00:00 KPR Legionowo MKS Grudziądz 34 : 27 (18 : 16)
image_icon Protokół >>>
63 2021-11-21 15:00:00 MKS Nielba Wągrowiec ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 29 : 38 (12 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 10 / 2021-11-27
64 2021-11-27 17:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 28 : 28 (14 : 18)
image_icon Protokół >>>
65 2021-11-28 15:00:00 MKS Grudziądz MKS Nielba Wągrowiec 33 : 38 (15 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
66 2021-11-28 17:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec KPR Legionowo 32 : 31 (21 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
67 2021-11-27 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska OKPR Warmia Energa Olsztyn 28 : 25 (10 : 12)
image_icon Protokół >>>
68 2021-11-27 18:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl Śląsk Wrocław 31 : 27 (19 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
69 2021-11-28 15:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica MKS Wieluń 27 : 23 (15 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
70 2021-11-27 17:00:00 Budnex Stal Gorzów MKS Padwa Zamość 27 : 25 (11 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 11 / 2021-12-04
71 2021-12-04 18:00:00 MKS Padwa Zamość SPR GKS Autoinwest Żukowo 27 : 25 (13 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
72 2021-12-04 19:00:00 MKS Wieluń Budnex Stal Gorzów 28 : 29 (12 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
73 2021-12-04 16:00:00 Śląsk Wrocław MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 27 : 26 (11 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
74 2021-12-04 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn ORLEN Upstream SRS Przemyśl 27 : 27 (11 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
75 2021-12-04 17:00:00 KPR Legionowo KS AZS-AWF Biała Podlaska 29 : 24 (16 : 9)
image_icon Protokół >>>
76 2021-12-04 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 41 : 30 (16 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
77 2021-12-04 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MKS Grudziądz 29 : 22 (15 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 12 / 2021-12-11
78 2021-12-11 18:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo MKS Grudziądz 29 : 30 (13 : 16)
image_icon Protokół >>>
79 2021-12-12 17:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 33 : 39 (16 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
80 2021-12-11 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska MKS Nielba Wągrowiec 39 : 27 (16 : 12)
image_icon Protokół >>>
81 2021-12-12 17:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl KPR Legionowo 33 : 28 (18 : 11)
image_icon Protokół >>>
82 2021-12-11 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica OKPR Warmia Energa Olsztyn 24 : 23 (8 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
83 2021-12-11 17:00:00 Budnex Stal Gorzów Śląsk Wrocław 28 : 30 (15 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
84 2021-12-11 18:00:00 MKS Padwa Zamość MKS Wieluń 28 : 26 (19 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 13 / 2022-01-22
85 2022-01-22 19:00:00 MKS Wieluń SPR GKS Autoinwest Żukowo 26 : 29 (12 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
86 2022-01-23 17:00:00 Śląsk Wrocław MKS Padwa Zamość 37 : 34 (19 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
87 2022-01-22 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn Budnex Stal Gorzów 25 : 30 (11 : 15)
image_icon Protokół >>>
88 2022-01-22 18:00:00 KPR Legionowo MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 33 : 26 (16 : 12)
image_icon Protokół >>>
89 2022-01-22 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec ORLEN Upstream SRS Przemyśl 27 : 28 (7 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
90 2022-01-28 18:30:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. KS AZS-AWF Biała Podlaska 25 : 24 (12 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
91 2022-01-22 17:00:00 MKS Grudziądz MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 31 : 40 (14 : 16)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 14 / 2022-01-29
92 2022-01-29 17:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 38 : 32 (19 : 14)
image_icon Protokół >>>
93 2022-02-05 17:00:00 MKS Grudziądz KS AZS-AWF Biała Podlaska 33 : 32 (16 : 18)
image_icon Protokół >>>
94 2022-02-05 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. ORLEN Upstream SRS Przemyśl 28 : 29 (16 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
95 2022-01-29 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 38 : 33 (18 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
96 2022-01-29 19:00:00 KPR Legionowo Budnex Stal Gorzów 21 : 22 (10 : 10)
image_icon Protokół >>>
97 2022-01-29 18:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn MKS Padwa Zamość 25 : 27 (16 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
98 2022-01-30 17:00:00 Śląsk Wrocław MKS Wieluń 28 : 31 (14 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 15 / 2022-02-12
99 2022-02-13 17:00:00 Śląsk Wrocław SPR GKS Autoinwest Żukowo 26 : 26 (12 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
100 2022-02-12 18:00:00 MKS Wieluń OKPR Warmia Energa Olsztyn 27 : 25 (15 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
101 2022-02-12 18:00:00 MKS Padwa Zamość KPR Legionowo 21 : 28 (10 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
102 2022-02-12 17:00:00 Budnex Stal Gorzów MKS Nielba Wągrowiec 31 : 28 (16 : 12)
image_icon Protokół >>>
103 2022-02-19 16:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 27 : 35 (9 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
104 2022-02-12 18:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl MKS Grudziądz 32 : 28 (17 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
105 2022-02-12 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 27 : 24 (17 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 16 / 2022-02-26
106 2022-02-26 17:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo KS AZS-AWF Biała Podlaska 33 : 30 (18 : 14)
image_icon Protokół >>>
107 2022-02-26 17:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec ORLEN Upstream SRS Przemyśl 40 : 35 (15 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
108 2022-02-26 17:00:00 MKS Grudziądz MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 30 : 28 (16 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
109 2022-02-26 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. Budnex Stal Gorzów 30 : 28 (18 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
110 2022-02-26 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec MKS Padwa Zamość 32 : 44 (15 : 25)
pdf_icon Protokół >>>
111 2022-02-26 18:00:00 KPR Legionowo MKS Wieluń 29 : 17 (18 : 9)
image_icon Protokół >>>
112 2022-02-26 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn Śląsk Wrocław 34 : 24 (17 : 9)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 17 / 2022-03-05
113 2022-03-05 19:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn SPR GKS Autoinwest Żukowo 34 : 29 (15 : 16)
image_icon Protokół >>>
114 2022-03-06 17:00:00 Śląsk Wrocław KPR Legionowo 27 : 31 (17 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
115 2022-03-05 18:00:00 MKS Wieluń MKS Nielba Wągrowiec 30 : 26 (12 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
116 2022-03-06 17:00:00 MKS Padwa Zamość ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 23 : 30 (10 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
117 2022-03-05 17:00:00 Budnex Stal Gorzów MKS Grudziądz 30 : 27 (16 : 17)
image_icon Protokół >>>
118 2022-03-05 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 25 : 29 (12 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
119 2022-03-05 18:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl KS AZS-AWF Biała Podlaska 34 : 34 (15 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 18 / 2022-03-12
120 2022-04-09 17:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo ORLEN Upstream SRS Przemyśl 29 : 36 (12 : 17)
image_icon Protokół >>>
121 2022-03-12 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 30 : 26 (13 : 10)
image_icon Protokół >>>
122 2022-03-12 17:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec Budnex Stal Gorzów 29 : 28 (16 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
123 2022-03-12 18:00:00 MKS Grudziądz MKS Padwa Zamość 25 : 30 (12 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
124 2022-03-12 18:30:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MKS Wieluń 30 : 24 (16 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
125 2022-03-12 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec Śląsk Wrocław 21 : 22 (9 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
126 2022-03-12 19:00:00 KPR Legionowo OKPR Warmia Energa Olsztyn 27 : 17 (12 : 6)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 19 / 2022-03-19
127 2022-03-19 19:00:00 KPR Legionowo SPR GKS Autoinwest Żukowo 35 : 25 (16 : 9)
image_icon Protokół >>>
128 2022-03-19 17:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn MKS Nielba Wągrowiec 28 : 26 (17 : 11)
image_icon Protokół >>>
129 2022-03-18 19:30:00 Śląsk Wrocław ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 26 : 36 (14 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
130 2022-03-19 15:00:00 MKS Wieluń MKS Grudziądz 26 : 24 (15 : 7)
pdf_icon Protokół >>>
131 2022-03-19 18:00:00 MKS Padwa Zamość MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 25 : 27 (16 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
132 2022-03-19 17:00:00 Budnex Stal Gorzów KS AZS-AWF Biała Podlaska 26 : 25 (8 : 11)
image_icon Protokół >>>
133 2022-03-19 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica ORLEN Upstream SRS Przemyśl 37 : 35 (16 : 18)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 20 / 2022-03-26
134 2022-03-26 19:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 35 : 33 (19 : 12)
image_icon Protokół >>>
135 2022-03-26 18:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl Budnex Stal Gorzów 24 : 23 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
136 2022-03-26 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska MKS Padwa Zamość 22 : 24 (12 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
137 2022-03-26 16:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MKS Wieluń 26 : 29 (10 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
138 2022-03-27 15:00:00 MKS Grudziądz Śląsk Wrocław 28 : 32 (15 : 21)
pdf_icon Protokół >>>
139 2022-03-26 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. OKPR Warmia Energa Olsztyn 28 : 24 (15 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
140 2022-03-26 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec KPR Legionowo 27 : 27 (14 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 21 / 2022-04-02
141 2022-04-02 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec SPR GKS Autoinwest Żukowo 36 : 40 (14 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
142 2022-04-02 19:00:00 KPR Legionowo ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 25 : 24 (13 : 13)
image_icon Protokół >>>
143 2022-04-02 19:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn MKS Grudziądz 31 : 24 (18 : 12)
image_icon Protokół >>>
144 2022-04-02 13:00:00 Śląsk Wrocław MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 29 : 26 (17 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
145 2022-04-02 18:00:00 MKS Wieluń KS AZS-AWF Biała Podlaska 23 : 29 (12 : 16)
pdf_icon Protokół >>>
146 2022-04-02 18:00:00 MKS Padwa Zamość ORLEN Upstream SRS Przemyśl 39 : 31 (19 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
147 2022-04-02 17:00:00 Budnex Stal Gorzów MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 35 : 27 (17 : 12)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 22 / 2022-04-23
148 2022-04-23 17:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo Budnex Stal Gorzów 36 : 29 (18 : 12)
image_icon Protokół >>>
149 2022-04-23 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica MKS Padwa Zamość 31 : 30 (19 : 15)
pdf_icon Protokół >>>
150 2022-04-24 17:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl MKS Wieluń 27 : 31 (14 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
151 2022-04-23 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska Śląsk Wrocław 35 : 24 (18 : 9)
image_icon Protokół >>>
152 2022-04-23 16:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec OKPR Warmia Energa Olsztyn 33 : 28 (17 : 11)
pdf_icon Protokół >>>
153 2022-04-23 17:00:00 MKS Grudziądz KPR Legionowo 23 : 32 (11 : 14)
image_icon Protokół >>>
154 2022-04-09 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MKS Nielba Wągrowiec 38 : 28 (16 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 23 / 2022-04-30
155 2022-04-30 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. SPR GKS Autoinwest Żukowo 38 : 36 (21 : 23)
pdf_icon Protokół >>>
156 2022-04-30 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec MKS Grudziądz 32 : 23 (16 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
157 2022-04-29 20:00:00 KPR Legionowo MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 28 : 25 (12 : 9)
image_icon Protokół >>>
158 2022-04-30 19:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn KS AZS-AWF Biała Podlaska 34 : 32 (17 : 15)
image_icon Protokół >>>
159 2022-04-30 14:00:00 Śląsk Wrocław ORLEN Upstream SRS Przemyśl 34 : 34 (15 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
160 2022-04-28 20:00:00 MKS Wieluń MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 30 : 27 (15 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
161 2022-04-30 18:00:00 MKS Padwa Zamość Budnex Stal Gorzów 31 : 23 (12 : 13)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 24 / 2022-05-07
162 2022-05-07 16:30:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo MKS Padwa Zamość 31 : 30 (18 : 14)
image_icon Protokół >>>
163 2022-05-07 17:00:00 Budnex Stal Gorzów MKS Wieluń 27 : 24 (14 : 11)
image_icon Protokół >>>
164 2022-05-07 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica Śląsk Wrocław 25 : 27 (9 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
165 2022-05-07 18:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl OKPR Warmia Energa Olsztyn 34 : 35 (20 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
166 2022-05-07 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska KPR Legionowo 24 : 23 (9 : 12)
pdf_icon Protokół >>>
167 2022-05-07 17:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MKS Nielba Wągrowiec 25 : 35 (16 : 14)
pdf_icon Protokół >>>
168 2022-05-07 17:00:00 MKS Grudziądz ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. 21 : 36 (10 : 22)
image_icon Protokół >>>
Kolejka 25 / 2022-05-14
169 2022-05-14 17:00:00 MKS Grudziądz SPR GKS Autoinwest Żukowo 28 : 36 (12 : 17)
pdf_icon Protokół >>>
170 2022-05-14 18:00:00 ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec 37 : 26 (15 : 12)
image_icon Protokół >>>
171 2022-05-14 18:00:00 MKS Nielba Wągrowiec KS AZS-AWF Biała Podlaska 20 : 24 (13 : 9)
pdf_icon Protokół >>>
172 2022-05-14 20:00:00 KPR Legionowo ORLEN Upstream SRS Przemyśl 35 : 28 (15 : 13)
image_icon Protokół >>>
173 2022-05-14 19:00:00 OKPR Warmia Energa Olsztyn MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica 26 : 22 (14 : 12)
image_icon Protokół >>>
174 2022-05-14 17:00:00 Śląsk Wrocław Budnex Stal Gorzów 24 : 28 (13 : 10)
pdf_icon Protokół >>>
175 2022-05-14 18:00:00 MKS Wieluń MKS Padwa Zamość 21 : 30 (11 : 19)
pdf_icon Protokół >>>
Kolejka 26 / 2022-05-21
176 2022-05-21 18:00:00 SPR GKS Autoinwest Żukowo MKS Wieluń : ( : )
177 2022-05-21 17:00:00 MKS Padwa Zamość Śląsk Wrocław : ( : )
178 2022-05-21 17:00:00 Budnex Stal Gorzów OKPR Warmia Energa Olsztyn : ( : )
179 2022-05-21 18:00:00 MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica KPR Legionowo : ( : )
180 2022-05-21 16:00:00 ORLEN Upstream SRS Przemyśl MKS Nielba Wągrowiec : ( : )
181 2022-05-21 18:00:00 KS AZS-AWF Biała Podlaska ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. : ( : )
182 2022-05-21 18:00:00 MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec MKS Grudziądz : ( : )

Pin It on Pinterest