Archiwum rozgrywek

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2010-09-04) 1 KS VIVE Targi Kielce 40:31 (19:17) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 1 (2010-09-04) 3 SPR BRW Stal Mielec 35:25 (19:11) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 1 (2010-09-04) 4 MSPR Reflex Miedź Legnica 27:32 (12:18) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 1 (2010-09-04) 6 KS Azoty-Puławy 22:27 (10:11) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 1 (2010-09-04) 2 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 27:30 (14:15) Orlen Wisła Płock
Kolejka 1 (2010-09-04) 5 MMTS Kwidzyn 25:24 (13:9) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 2 (2010-09-11) 12 KS VIVE Targi Kielce 41:22 (23:9) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 2 (2010-09-11) 9 GSPR Gorzów Wlkp. 27:30 (14:17) MMTS Kwidzyn
Kolejka 2 (2010-09-11) 10 MKS Nielba Wągrowiec 25:29 (11:15) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 2 (2010-09-11) 11 Orlen Wisła Płock 30:28 (13:12) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 2 (2010-09-11) 8 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 29:28 (15:13) KS Azoty-Puławy
Kolejka 2 (2010-09-11) 7 MKS Zagłębie Lubin 40:31 (18:16) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 3 (2010-09-18) 14 SPR BRW Stal Mielec 30:44 (16:23) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 3 (2010-09-18) 16 MMTS Kwidzyn 27:25 (15:13) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 3 (2010-09-18) 17 KS Azoty-Puławy 36:28 (17:9) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 3 (2010-09-18) 13 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 32:24 (18:12) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 3 (2010-09-18) 15 MSPR Reflex Miedź Legnica 21:32 (9:10) Orlen Wisła Płock
Kolejka 3 (2010-09-18) 18 SPR Chrobry Głogów 31:29 (16:17) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 4 (2010-09-25) 23 KS VIVE Targi Kielce 31:19 (17:14) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 4 (2010-09-25) 19 MKS Zagłębie Lubin 26:26 (12:15) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 4 (2010-09-25) 20 GSPR Gorzów Wlkp. 32:32 (17:14) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 4 (2010-09-25) 21 MKS Nielba Wągrowiec 36:24 (14:12) KS Azoty-Puławy
Kolejka 4 (2010-09-25) 22 Orlen Wisła Płock 31:22 (15:14) MMTS Kwidzyn
Kolejka 4 (2010-09-25) 24 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 33:33 (16:16) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 5 (2010-10-02) 27 MMTS Kwidzyn 22:35 (13:14) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 5 (2010-10-02) 26 MSPR Reflex Miedź Legnica 28:28 (12:14) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 5 (2010-10-02) 28 KS Azoty-Puławy 24:30 (10:16) Orlen Wisła Płock
Kolejka 5 (2010-10-02) 29 SPR Chrobry Głogów 33:28 (18:14) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 5 (2010-10-02) 30 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 31:32 (16:17) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 5 (2010-10-02) 25 SPR BRW Stal Mielec 37:31 (20:11) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 6 (2010-10-09) 34 KS VIVE Targi Kielce 27:23 (15:10) KS Azoty-Puławy
Kolejka 6 (2010-10-09) 33 Orlen Wisła Płock 38:27 (18:13) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 6 (2010-10-09) 35 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 32:31 (18:17) MMTS Kwidzyn
Kolejka 6 (2010-10-09) 36 SPR BRW Stal Mielec 27:26 (19:13) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 6 (2010-10-09) 31 MKS Zagłębie Lubin 39:34 (19:15) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 6 (2010-10-09) 32 MKS Nielba Wągrowiec 37:29 (17:13) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 7 (2010-10-16) 40 SPR Chrobry Głogów 25:38 (12:21) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 7 (2010-10-16) 38 MMTS Kwidzyn 30:28 (20:12) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 7 (2010-10-16) 39 KS Azoty-Puławy 34:28 (13:18) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 7 (2010-10-16) 41 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 22:27 (9:13) Orlen Wisła Płock
Kolejka 7 (2010-10-16) 42 GSPR Gorzów Wlkp. 29:26 (14:12) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 7 (2010-10-16) 37 MSPR Reflex Miedź Legnica 33:33 (14:17) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 8 (2010-10-23) 45 KS VIVE Targi Kielce 35:19 (17:5) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 8 (2010-10-23) 43 MKS Zagłębie Lubin 38:28 (23:16) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 8 (2010-10-23) 44 Orlen Wisła Płock 33:28 (19:11) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 8 (2010-10-23) 47 SPR BRW Stal Mielec 33:34 (16:13) KS Azoty-Puławy
Kolejka 8 (2010-10-23) 48 MSPR Reflex Miedź Legnica 22:33 (10:12) MMTS Kwidzyn
Kolejka 8 (2010-10-23) 46 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 33:32 (19:18) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 9 (2010-11-06) 49 MMTS Kwidzyn 36:29 (12:15) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 9 (2010-11-06) 53 GSPR Gorzów Wlkp. 24:40 (15:20) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 9 (2010-11-06) 54 MKS Nielba Wągrowiec 24:26 (13:9) Orlen Wisła Płock
Kolejka 9 (2010-11-06) 50 KS Azoty-Puławy 24:21 (10:8) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 9 (2010-11-06) 51 SPR Chrobry Głogów 29:32 (16:16) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 9 (2010-11-06) 52 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 20:20 (12:11) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 10 (2010-11-13) 55 MKS Zagłębie Lubin 25:33 (12:18) Orlen Wisła Płock
Kolejka 10 (2010-11-13) 56 KS VIVE Targi Kielce 33:26 (14:13) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 10 (2010-11-13) 58 SPR BRW Stal Mielec 37:27 (19:13) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 10 (2010-11-13) 60 MMTS Kwidzyn 31:26 (17:12) KS Azoty-Puławy
Kolejka 10 (2010-11-13) 57 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 26:25 (9:11) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 10 (2010-11-13) 59 MSPR Reflex Miedź Legnica 24:28 (16:15) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 11 (2010-11-20) 61 KS Azoty-Puławy 34:34 (18:16) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 11 (2010-11-20) 66 Orlen Wisła Płock 27:34 (14:16) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 11 (2010-11-20) 62 SPR Chrobry Głogów 29:29 (11:13) MMTS Kwidzyn
Kolejka 11 (2010-11-20) 63 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 26:30 (13:14) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 11 (2010-11-20) 64 GSPR Gorzów Wlkp. 27:36 (14:17) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 11 (2010-11-20) 65 MKS Nielba Wągrowiec 30:29 (14:17) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 12 (2010-11-27) 67 MKS Zagłębie Lubin 33:35 (18:20) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 12 (2010-11-27) 68 Orlen Wisła Płock 35:24 (18:14) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 12 (2010-11-27) 72 SPR Chrobry Głogów 26:28 (13:13) KS Azoty-Puławy
Kolejka 12 (2010-11-27) 69 MKS Nielba Wągrowiec 34:29 (16:13) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 12 (2010-11-27) 70 GSPR Gorzów Wlkp. 22:23 (8:12) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 12 (2010-11-27) 71 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 33:25 (17:15) MMTS Kwidzyn
Kolejka 13 (2010-12-04) 78 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 29:35 (15:18) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 13 (2010-12-04) 74 KS Azoty-Puławy 27:21 (14:9) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 13 (2010-12-04) 75 MMTS Kwidzyn 40:33 (22:17) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 13 (2010-12-04) 77 SPR BRW Stal Mielec 32:38 (16:20) Orlen Wisła Płock
Kolejka 13 (2010-12-04) 76 MSPR Reflex Miedź Legnica 28:22 (14:9) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 13 (2010-12-04) 73 SPR Chrobry Głogów 30:32 (11:18) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 14 (2010-12-11) 81 Orlen Wisła Płock 30:13 (11:7) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 14 (2010-12-11) 83 GSPR Gorzów Wlkp. 32:33 (16:18) KS Azoty-Puławy
Kolejka 14 (2010-12-11) 79 MKS Zagłębie Lubin 29:32 (18:18) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 14 (2010-12-11) 80 KS VIVE Targi Kielce 45:34 (24:14) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 14 (2010-12-11) 82 MKS Nielba Wągrowiec 32:29 (19:19) MMTS Kwidzyn
Kolejka 14 (2010-12-11) 84 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 28:24 (12:12) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 15 (2010-12-15) 85 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 30:29 (14:11) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 15 (2010-12-15) 86 SPR Chrobry Głogów 36:26 (16:15) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 15 (2010-12-15) 87 KS Azoty-Puławy 34:27 (18:19) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 15 (2010-12-15) 88 MMTS Kwidzyn 26:29 (10:15) Orlen Wisła Płock
Kolejka 15 (2010-12-15) 89 MSPR Reflex Miedź Legnica 24:32 (11:18) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 15 (2010-12-15) 90 SPR BRW Stal Mielec 36:29 (16:13) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 16 (2011-02-05) 91 MKS Zagłębie Lubin 38:41 (18:20) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 16 (2011-02-05) 92 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 33:28 (18:12) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 16 (2011-02-05) 94 Orlen Wisła Płock 34:21 (21:11) KS Azoty-Puławy
Kolejka 16 (2011-02-05) 96 GSPR Gorzów Wlkp. 34:28 (15:15) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 16 (2011-02-05) 93 KS VIVE Targi Kielce 38:23 (18:14) MMTS Kwidzyn
Kolejka 16 (2011-02-05) 95 MKS Nielba Wągrowiec 36:29 (15:16) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 17 (2011-02-12) 97 GSPR Gorzów Wlkp. 25:33 (14:13) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 17 (2011-02-12) 98 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27:29 (14:16) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 17 (2011-02-12) 99 SPR Chrobry Głogów 27:37 (15:16) Orlen Wisła Płock
Kolejka 17 (2011-02-12) 100 KS Azoty-Puławy 31:33 (16:17) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 17 (2011-02-12) 101 MMTS Kwidzyn 30:24 (13:14) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 17 (2011-02-12) 102 MSPR Reflex Miedź Legnica 33:30 (12:17) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 18 (2011-02-19) 106 KS VIVE Targi Kielce 39:20 (21:9) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 18 (2011-02-19) 105 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 30:26 (13:14) KS Azoty-Puławy
Kolejka 18 (2011-02-19) 107 Orlen Wisła Płock 33:24 (15:13) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 18 (2011-02-19) 108 MKS Nielba Wągrowiec 32:30 (17:14) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 18 (2011-02-19) 103 MKS Zagłębie Lubin 34:24 (14:10) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 18 (2011-02-19) 104 SPR BRW Stal Mielec 27:26 (14:12) MMTS Kwidzyn
Kolejka 19 (2011-02-26) 111 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 27:38 (19:20) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 19 (2011-02-26) 109 MKS Nielba Wągrowiec 29:28 (14:10) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 19 (2011-02-26) 110 GSPR Gorzów Wlkp. 25:40 (13:20) Orlen Wisła Płock
Kolejka 19 (2011-02-26) 114 MMTS Kwidzyn 30:23 (13:10) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 19 (2011-02-26) 112 SPR Chrobry Głogów 27:26 (13:14) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 19 (2011-02-26) 113 KS Azoty-Puławy 28:27 (11:12) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 20 (2011-03-05) 119 KS VIVE Targi Kielce 51:29 (24:16) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 20 (2011-03-05) 120 Orlen Wisła Płock 34:25 (18:11) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 20 (2011-03-05) 117 SPR BRW Stal Mielec 23:28 (9:15) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 20 (2011-03-05) 116 MSPR Reflex Miedź Legnica 35:30 (16:14) KS Azoty-Puławy
Kolejka 20 (2011-03-05) 115 MKS Zagłębie Lubin 28:28 (14:13) MMTS Kwidzyn
Kolejka 20 (2011-03-05) 118 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 32:29 (17:11) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 21 (2011-03-26) 126 KS Azoty-Puławy 28:32 (17:12) MMTS Kwidzyn
Kolejka 21 (2011-03-26) 121 Orlen Wisła Płock 36:24 (18:13) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 21 (2011-03-26) 122 MKS Nielba Wągrowiec 20:37 (10:16) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 21 (2011-03-26) 123 GSPR Gorzów Wlkp. 30:42 (14:19) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 21 (2011-03-26) 124 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25:37 (12:18) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 21 (2011-03-26) 125 SPR Chrobry Głogów 26:21 (12:9) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 22 (2011-04-02) 128 MMTS Kwidzyn 29:32 (20:14) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 22 (2011-04-02) 129 MSPR Reflex Miedź Legnica 28:24 (11:13) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 22 (2011-04-02) 130 SPR BRW Stal Mielec 43:27 (18:13) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 22 (2011-04-02) 131 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 27:24 (14:11) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 22 (2011-04-02) 132 KS VIVE Targi Kielce 29:32 (13:14) Orlen Wisła Płock
Kolejka 22 (2011-04-02) 127 MKS Zagłębie Lubin 32:28 (14:13) KS Azoty-Puławy
Kolejka 23 (2011-04-09) 133 KS VIVE Targi Kielce 45:27 (22:13) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 23 (2011-04-09) 134 Orlen Wisła Płock 26:25 (14:13) KS Azoty-Puławy
Kolejka 23 (2011-04-09) 135 MMTS Kwidzyn 31:22 (15:14) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 23 (2011-04-10) 136 SPR BRW Stal Mielec 34:29 (16:15) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 24 (2011-04-16) 137 MKS Zagłębie Lubin 29:42 (12:18) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 24 (2011-04-16) 138 KS Azoty-Puławy 26:30 (12:13) Orlen Wisła Płock
Kolejka 24 (2011-04-16) 139 SPR Chrobry Głogów 32:34 (16:15) MMTS Kwidzyn
Kolejka 24 (2011-04-16) 140 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 34:28 (16:12) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 25 (2011-04-20) 141 KS VIVE Targi Kielce 0:0 (0:0) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 25 (2011-04-20) 142 Orlen Wisła Płock 0:0 (0:0) KS Azoty-Puławy
Kolejka 25 (2011-04-20) 143 MMTS Kwidzyn 0:0 (0:0) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 25 (2011-04-20) 144 SPR BRW Stal Mielec 41:32 (21:13) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 26 (2011-04-29) 158 Orlen Wisła Płock 30:19 (13:9) MMTS Kwidzyn
Kolejka 26 (2011-04-30) 168 KS Azoty-Puławy 26:25 (14:11) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 26 (2011-05-03) 157 KS VIVE Targi Kielce 40:29 (19:13) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 26 (2011-05-04) 167 MKS Zagłębie Lubin 28:34 (15:17) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 27 (2011-04-30) 160 Orlen Wisła Płock 32:20 (18:5) MMTS Kwidzyn
Kolejka 27 (2011-05-04) 159 KS VIVE Targi Kielce 46:26 (22:12) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 27 (2011-05-07) 169 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 32:32 (15:15) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 27 (2011-05-09) 170 SPR Chrobry Głogów 22:31 (11:15) KS Azoty-Puławy
Kolejka 28 (2011-05-07) 161 SPR BRW Stal Mielec 28:44 (15:21) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 28 (2011-05-07) 162 MMTS Kwidzyn 21:25 (13:12) Orlen Wisła Płock
Kolejka 28 (2011-05-18) 183 MKS Zagłębie Lubin 32:28 (15:11) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 28 (2011-05-21) 181 KS Azoty-Puławy 30:25 (15:12) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 29 (2011-05-08) 163 SPR BRW Stal Mielec 0:0 (0:0) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 29 (2011-05-08) 164 MMTS Kwidzyn 0:0 (0:0) Orlen Wisła Płock
Kolejka 29 (2011-05-28) 182 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 28:24 (11:10) KS Azoty-Puławy
Kolejka 29 (2011-05-28) 184 SPR Chrobry Głogów 34:31 (18:14) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 30 (2011-05-14) 165 KS VIVE Targi Kielce 0:0 (0:0) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 30 (2011-05-14) 166 Orlen Wisła Płock 0:0 (0:0) MMTS Kwidzyn
Kolejka 31 (2011-05-21) 171 KS VIVE Targi Kielce 31:25 (17:13) Orlen Wisła Płock
Kolejka 31 (2011-05-21) 176 MMTS Kwidzyn 41:36 (15:17) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 32 (2011-05-22) 172 KS VIVE Targi Kielce 30:32 (7:12) Orlen Wisła Płock
Kolejka 32 (2011-05-22) 177 MMTS Kwidzyn 20:25 (10:10) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 33 (2011-05-28) 178 SPR BRW Stal Mielec 27:35 (11:18) MMTS Kwidzyn
Kolejka 33 (2011-05-28) 173 Orlen Wisła Płock 32:25 (15:17) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 34 (2011-05-29) 179 SPR BRW Stal Mielec 30:25 (15:10) MMTS Kwidzyn
Kolejka 34 (2011-05-29) 174 Orlen Wisła Płock 26:23 (12:12) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 35 (2011-06-01) 175 KS VIVE Targi Kielce 0:0 (0:0) Orlen Wisła Płock
Kolejka 35 (2011-06-01) 180 MMTS Kwidzyn 24:23 (12:11) SPR BRW Stal Mielec
Kolejka 23 (2011-04-09) 145 GSPR Gorzów Wlkp. 22:28 (10:15) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 23 (2011-04-09) 146 MKS Nielba Wągrowiec 29:27 (15:14) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 24 (2011-04-16) 147 MSPR Reflex Miedź Legnica 37:28 (20:12) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 24 (2011-04-16) 148 MKS Nielba Wągrowiec 32:24 (18:14) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Kolejka 25 (2011-04-20) 149 GSPR Gorzów Wlkp. 31:25 (14:10) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 25 (2011-04-20) 150 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 23:28 (12:15) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 26 (2011-04-29) 151 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 38:35 (21:16) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 26 (2011-04-30) 152 MSPR Reflex Miedź Legnica 31:29 (20:15) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 27 (2011-05-07) 153 GSPR Gorzów Wlkp. 35:40 (18:13) MSPR Reflex Miedź Legnica
Kolejka 27 (2011-05-07) 154 MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb. 25:30 (13:15) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 28 (2011-05-14) 155 MKS Nielba Wągrowiec 33:26 (19:13) GSPR Gorzów Wlkp.
Kolejka 28 (2011-05-14) 156 MSPR Reflex Miedź Legnica 38:31 (23:11) MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.