Archiwum rozgrywek

Kolejka i data Nr meczu Gospodarze Wynik Goście
Kolejka 1 (2011-09-03) 2 Orlen Wisła Płock 32:26 (15:13) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 1 (2011-09-03) 4 KS Azoty-Puławy 23:23 (12:11) Tauron Stal Mielec
Kolejka 1 (2011-09-03) 5 NMC POWEN Zabrze 22:20 (14:7) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 1 (2011-09-03) 1 PBS Jurand Ciechanów 29:26 (13:12) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 1 (2011-09-03) 3 SPR Chrobry Głogów 26:23 (12:14) MMTS Kwidzyn
Kolejka 1 (2011-09-03) 6 MSPR Siódemka Miedź Legnica 19:33 (9:17) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 2 (2011-09-10) 10 MMTS Kwidzyn 22:24 (11:12) KS Azoty-Puławy
Kolejka 2 (2011-09-10) 7 MKS Nielba Wągrowiec 28:35 (14:13) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 2 (2011-09-10) 8 MKS Zagłębie Lubin 27:31 (13:16) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 2 (2011-09-10) 9 Tauron Stal Mielec 31:30 (15:14) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 2 (2011-09-10) 11 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 21:27 (9:11) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 2 (2011-09-10) 12 PBS Jurand Ciechanów 25:36 (9:17) Orlen Wisła Płock
Kolejka 3 (2011-09-17) 14 SPR Chrobry Głogów 28:25 (12:14) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 3 (2011-09-17) 13 Orlen Wisła Płock 37:23 (16:12) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 3 (2011-09-17) 15 KS Azoty-Puławy 25:20 (12:7) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 3 (2011-09-17) 16 NMC POWEN Zabrze 15:22 (9:11) MMTS Kwidzyn
Kolejka 3 (2011-09-17) 17 MSPR Siódemka Miedź Legnica 25:24 (12:11) Tauron Stal Mielec
Kolejka 3 (2011-09-17) 18 KS VIVE Targi Kielce 44:26 (26:9) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 4 (2011-09-24) 24 Orlen Wisła Płock 34:22 (21:10) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 4 (2011-09-24) 19 MKS Nielba Wągrowiec 27:26 (10:12) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 4 (2011-09-24) 21 MMTS Kwidzyn 35:31 (18:14) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 4 (2011-09-24) 20 Tauron Stal Mielec 28:40 (16:20) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 4 (2011-09-24) 23 PBS Jurand Ciechanów 21:30 (10:12) KS Azoty-Puławy
Kolejka 4 (2011-09-24) 22 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 24:23 (12:13) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 5 (2011-10-01) 26 KS Azoty-Puławy 19:19 (9:9) Orlen Wisła Płock
Kolejka 5 (2011-10-01) 29 KS VIVE Targi Kielce 39:22 (21:13) MMTS Kwidzyn
Kolejka 5 (2011-10-01) 25 SPR Chrobry Głogów 30:29 (14:15) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 5 (2011-10-01) 27 NMC POWEN Zabrze 26:24 (12:15) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 5 (2011-10-01) 28 MSPR Siódemka Miedź Legnica 23:22 (11:10) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 5 (2011-10-01) 30 MKS Zagłębie Lubin 28:27 (14:13) Tauron Stal Mielec
Kolejka 6 (2011-10-08) 33 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 21:31 (7:15) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 6 (2011-10-08) 35 Orlen Wisła Płock 32:26 (16:12) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 6 (2011-10-08) 34 PBS Jurand Ciechanów 22:28 (10:15) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 6 (2011-10-08) 36 SPR Chrobry Głogów 26:26 (10:9) KS Azoty-Puławy
Kolejka 6 (2011-10-08) 32 MMTS Kwidzyn 27:25 (13:12) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 6 (2011-10-08) 31 MKS Nielba Wągrowiec 22:31 (8:15) Tauron Stal Mielec
Kolejka 7 (2011-10-15) 39 MSPR Siódemka Miedź Legnica 23:26 (10:9) Orlen Wisła Płock
Kolejka 7 (2011-10-15) 37 MKS Nielba Wągrowiec 34:31 (17:11) KS Azoty-Puławy
Kolejka 7 (2011-10-15) 42 Tauron Stal Mielec 32:30 (17:14) MMTS Kwidzyn
Kolejka 7 (2011-10-15) 38 NMC POWEN Zabrze 21:24 (14:10) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 7 (2011-10-15) 40 KS VIVE Targi Kielce 36:27 (19:11) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 7 (2011-10-15) 41 MKS Zagłębie Lubin 32:19 (14:9) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 8 (2011-10-22) 43 MKS Nielba Wągrowiec 21:29 (7:14) MMTS Kwidzyn
Kolejka 8 (2011-10-22) 44 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 27:28 (16:14) Tauron Stal Mielec
Kolejka 8 (2011-10-22) 45 PBS Jurand Ciechanów 27:25 (13:14) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 8 (2011-10-22) 48 KS Azoty-Puławy 19:18 (9:9) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 8 (2011-10-22) 47 SPR Chrobry Głogów 26:24 (14:14) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 8 (2011-10-22) 46 Orlen Wisła Płock 29:34 (15:15) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 9 (2011-10-29) 54 MMTS Kwidzyn 26:23 (13:12) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 9 (2011-10-29) 49 NMC POWEN Zabrze 24:27 (11:14) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 9 (2011-10-29) 50 MSPR Siódemka Miedź Legnica 26:29 (14:13) KS Azoty-Puławy
Kolejka 9 (2011-10-29) 53 Tauron Stal Mielec 37:28 (19:13) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 9 (2011-10-29) 51 KS VIVE Targi Kielce 37:29 (19:14) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 9 (2011-10-29) 52 MKS Zagłębie Lubin 30:36 (14:15) Orlen Wisła Płock
Kolejka 10 (2011-11-12) 55 MKS Nielba Wągrowiec 33:28 (14:12) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 10 (2011-11-12) 58 SPR Chrobry Głogów 27:31 (14:19) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 10 (2011-11-12) 56 PBS Jurand Ciechanów 24:28 (8:14) MMTS Kwidzyn
Kolejka 10 (2011-11-12) 59 KS Azoty-Puławy 28:43 (14:24) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 10 (2011-11-12) 60 NMC POWEN Zabrze 34:22 (16:10) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 10 (2011-11-12) 57 Orlen Wisła Płock 34:31 (18:17) Tauron Stal Mielec
Kolejka 11 (2011-11-19) 65 MMTS Kwidzyn 23:26 (12:12) Orlen Wisła Płock
Kolejka 11 (2011-11-19) 64 Tauron Stal Mielec 30:29 (13:14) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 11 (2011-11-19) 63 MKS Zagłębie Lubin 27:27 (12:17) KS Azoty-Puławy
Kolejka 11 (2011-11-19) 66 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 21:23 (10:12) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 11 (2011-11-19) 62 KS VIVE Targi Kielce 39:27 (16:16) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 11 (2011-11-19) 61 MSPR Siódemka Miedź Legnica 25:29 (11:15) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 12 (2011-11-26) 68 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 24:23 (10:13) Orlen Wisła Płock
Kolejka 12 (2011-11-26) 70 Tauron Stal Mielec 22:20 (12:9) KS Azoty-Puławy
Kolejka 12 (2011-11-26) 72 KS VIVE Targi Kielce 42:14 (18:9) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 12 (2011-11-26) 67 MKS Nielba Wągrowiec 29:23 (18:10) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 12 (2011-11-26) 69 MMTS Kwidzyn 28:21 (14:12) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 12 (2011-11-26) 71 MKS Zagłębie Lubin 27:31 (12:17) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 13 (2011-12-03) 76 KS Azoty-Puławy 34:23 (17:9) MMTS Kwidzyn
Kolejka 13 (2011-12-03) 78 Orlen Wisła Płock 30:25 (14:10) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 13 (2011-12-03) 73 KS VIVE Targi Kielce 42:27 (19:14) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 13 (2011-12-03) 75 NMC POWEN Zabrze 33:26 (16:11) Tauron Stal Mielec
Kolejka 13 (2011-12-03) 77 SPR Chrobry Głogów 25:30 (11:16) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 13 (2011-12-03) 74 MSPR Siódemka Miedź Legnica 22:29 (13:13) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 14 (2011-12-10) 79 MKS Nielba Wągrowiec 30:30 (15:17) Orlen Wisła Płock
Kolejka 14 (2011-12-10) 82 MMTS Kwidzyn 28:27 (14:13) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 14 (2011-12-10) 80 PBS Jurand Ciechanów 31:27 (14:15) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 14 (2011-12-10) 84 MKS Zagłębie Lubin 22:32 (10:18) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 14 (2011-12-10) 81 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 29:28 (15:14) KS Azoty-Puławy
Kolejka 14 (2011-12-10) 83 Tauron Stal Mielec 37:21 (18:11) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 15 (2011-12-17) 89 KS Azoty-Puławy 26:28 (13:14) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 15 (2011-12-17) 85 MKS Zagłębie Lubin 30:28 (16:14) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 15 (2011-12-17) 86 KS VIVE Targi Kielce 43:23 (22:10) Tauron Stal Mielec
Kolejka 15 (2011-12-17) 88 NMC POWEN Zabrze 27:24 (9:12) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 15 (2011-12-17) 90 SPR Chrobry Głogów 24:28 (11:14) Orlen Wisła Płock
Kolejka 15 (2011-12-17) 87 MSPR Siódemka Miedź Legnica 24:32 (6:18) MMTS Kwidzyn
Kolejka 16 (2012-02-04) 91 MKS Nielba Wągrowiec 28:29 (16:13) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 16 (2012-02-04) 94 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 25:27 (11:12) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 16 (2012-02-04) 95 MMTS Kwidzyn 29:36 (17:16) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 16 (2012-02-04) 92 Orlen Wisła Płock 25:21 (13:8) KS Azoty-Puławy
Kolejka 16 (2012-02-04) 93 PBS Jurand Ciechanów 25:27 (13:14) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 16 (2012-02-04) 96 Tauron Stal Mielec 30:25 (15:10) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 17 (2012-02-11) 99 KS VIVE Targi Kielce 38:18 (20:11) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 17 (2012-02-11) 97 Tauron Stal Mielec 39:27 (21:15) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 17 (2012-02-11) 100 MSPR Siódemka Miedź Legnica 31:30 (16:15) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 17 (2012-02-11) 102 KS Azoty-Puławy 32:25 (13:12) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 17 (2012-02-11) 98 MKS Zagłębie Lubin 23:34 (14:20) MMTS Kwidzyn
Kolejka 17 (2012-02-11) 101 NMC POWEN Zabrze 24:30 (14:12) Orlen Wisła Płock
Kolejka 18 (2012-02-18) 103 KS Azoty-Puławy 32:28 (16:10) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 18 (2012-02-18) 106 PBS Jurand Ciechanów 25:33 (13:19) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 18 (2012-02-18) 107 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 26:22 (14:9) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 18 (2012-02-18) 104 SPR Chrobry Głogów 29:29 (17:18) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 18 (2012-02-18) 108 MMTS Kwidzyn 36:28 (19:13) Tauron Stal Mielec
Kolejka 18 (2012-02-18) 105 Orlen Wisła Płock 38:32 (17:14) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 19 (2012-02-25) 109 MMTS Kwidzyn 35:34 (20:19) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 19 (2012-02-25) 111 MKS Zagłębie Lubin 30:23 (15:10) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 19 (2012-02-25) 110 Tauron Stal Mielec 28:23 (15:9) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 19 (2012-02-25) 114 NMC POWEN Zabrze 25:20 (13:8) KS Azoty-Puławy
Kolejka 19 (2012-02-25) 113 MSPR Siódemka Miedź Legnica 25:38 (11:16) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 19 (2012-02-25) 112 KS VIVE Targi Kielce 26:22 (14:13) Orlen Wisła Płock
Kolejka 20 (2012-03-03) 115 MKS Nielba Wągrowiec 27:27 (11:11) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 20 (2012-03-03) 119 PBS Jurand Ciechanów 23:33 (13:17) Tauron Stal Mielec
Kolejka 20 (2012-03-03) 120 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 26:30 (12:13) MMTS Kwidzyn
Kolejka 20 (2012-03-03) 116 KS Azoty-Puławy 27:24 (12:9) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 20 (2012-03-03) 118 Orlen Wisła Płock 34:22 (15:10) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 20 (2012-03-03) 117 SPR Chrobry Głogów 29:39 (12:18) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 21 (2012-03-07) 121 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 32:26 (12:13) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 21 (2012-03-07) 122 MMTS Kwidzyn 34:20 (16:13) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 21 (2012-03-07) 123 Tauron Stal Mielec 28:34 (14:20) Orlen Wisła Płock
Kolejka 21 (2012-03-07) 124 MKS Zagłębie Lubin 25:25 (13:13) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 21 (2012-03-07) 125 KS VIVE Targi Kielce 35:24 (18:13) KS Azoty-Puławy
Kolejka 21 (2012-03-07) 126 MSPR Siódemka Miedź Legnica 24:31 (12:17) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 22 (2012-03-10) 131 Orlen Wisła Płock 27:28 (10:15) MMTS Kwidzyn
Kolejka 22 (2012-03-10) 127 MKS Nielba Wągrowiec 22:31 (11:16) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 22 (2012-03-10) 128 NMC POWEN Zabrze 30:26 (14:11) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 22 (2012-03-10) 129 KS Azoty-Puławy 30:29 (14:15) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 22 (2012-03-10) 130 SPR Chrobry Głogów 28:30 (12:16) Tauron Stal Mielec
Kolejka 22 (2012-03-10) 132 PBS Jurand Ciechanów 27:29 (15:17) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 23 (2012-03-14) 133 MSPR Siódemka Miedź Legnica 27:32 (12:19) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 23 (2012-03-17) 135 MMTS Kwidzyn 29:28 (14:15) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 23 (2012-03-17) 136 Tauron Stal Mielec 28:23 (13:9) KS Azoty-Puławy
Kolejka 23 (2012-03-21) 134 Orlen Wisła Płock 31:19 (13:6) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 24 (2012-03-20) 137 KS VIVE Targi Kielce 36:16 (20:4) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 24 (2012-03-24) 138 SPR Chrobry Głogów 24:26 (13:13) Orlen Wisła Płock
Kolejka 24 (2012-03-24) 139 NMC POWEN Zabrze 27:29 (10:11) MMTS Kwidzyn
Kolejka 24 (2012-03-24) 140 KS Azoty-Puławy 28:21 (13:14) Tauron Stal Mielec
Kolejka 25 (2012-03-27) 141 KS VIVE Targi Kielce 0:0 (0:0) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 25 (2012-03-27) 142 Orlen Wisła Płock 0:0 (0:0) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 25 (2012-03-27) 143 MMTS Kwidzyn 0:0 (0:0) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 25 (2012-03-27) 144 Tauron Stal Mielec 25:23 (11:9) KS Azoty-Puławy
Kolejka 26 (2012-04-21) 157 KS VIVE Targi Kielce 36:23 (16:11) Tauron Stal Mielec
Kolejka 26 (2012-04-21) 158 Orlen Wisła Płock 42:19 (18:10) MMTS Kwidzyn
Kolejka 26 (2012-04-21) 168 SPR Chrobry Głogów 27:33 (15:15) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 26 (2012-04-22) 167 MSPR Siódemka Miedź Legnica 24:22 (11:12) KS Azoty-Puławy
Kolejka 27 (2012-04-22) 159 KS VIVE Targi Kielce 42:24 (25:6) Tauron Stal Mielec
Kolejka 27 (2012-04-22) 160 Orlen Wisła Płock 30:23 (15:9) MMTS Kwidzyn
Kolejka 27 (2012-04-28) 169 KS Azoty-Puławy 28:24 (15:10) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 27 (2012-04-28) 170 NMC POWEN Zabrze 35:26 (18:14) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 28 (2012-04-28) 162 MMTS Kwidzyn 28:31 (15:10) Orlen Wisła Płock
Kolejka 28 (2012-04-28) 161 Tauron Stal Mielec 26:42 (13:23) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 28 (2012-05-13) 183 MSPR Siódemka Miedź Legnica 30:26 (16:14) SPR Chrobry Głogów
Kolejka 28 (2012-05-15) 181 NMC POWEN Zabrze 28:25 (14:17) KS Azoty-Puławy
Kolejka 29 (2012-04-29) 163 Tauron Stal Mielec 0:0 (0:0) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 29 (2012-04-29) 164 MMTS Kwidzyn 0:0 (0:0) Orlen Wisła Płock
Kolejka 29 (2012-05-19) 182 KS Azoty-Puławy 32:25 (14:13) NMC POWEN Zabrze
Kolejka 29 (2012-05-19) 184 SPR Chrobry Głogów 24:21 (11:12) MSPR Siódemka Miedź Legnica
Kolejka 30 (2012-05-02) 165 KS VIVE Targi Kielce 0:0 (0:0) Tauron Stal Mielec
Kolejka 30 (2012-05-02) 166 Orlen Wisła Płock 0:0 (0:0) MMTS Kwidzyn
Kolejka 31 (2012-05-12) 171 KS VIVE Targi Kielce 28:25 (16:11) Orlen Wisła Płock
Kolejka 31 (2012-05-12) 176 MMTS Kwidzyn 33:34 (16:20) Tauron Stal Mielec
Kolejka 32 (2012-05-13) 177 MMTS Kwidzyn 27:31 (12:14) Tauron Stal Mielec
Kolejka 32 (2012-05-13) 172 KS VIVE Targi Kielce 28:21 (11:11) Orlen Wisła Płock
Kolejka 33 (2012-05-19) 173 Orlen Wisła Płock 25:27 (13:14) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 33 (2012-05-19) 178 Tauron Stal Mielec 33:27 (15:12) MMTS Kwidzyn
Kolejka 34 (2012-05-20) 174 Orlen Wisła Płock 0:0 (0:0) KS VIVE Targi Kielce
Kolejka 34 (2012-05-20) 179 Tauron Stal Mielec 0:0 (0:0) MMTS Kwidzyn
Kolejka 35 (2012-05-23) 175 KS VIVE Targi Kielce 0:0 (0:0) Orlen Wisła Płock
Kolejka 35 (2012-05-23) 180 MMTS Kwidzyn 0:0 (0:0) Tauron Stal Mielec
Kolejka 23 (2012-03-17) 146 MKS Zagłębie Lubin 29:30 (17:14) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 23 (2012-03-18) 145 PBS Jurand Ciechanów 27:26 (15:13) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 24 (2012-03-24) 147 MKS Nielba Wągrowiec 35:28 (19:10) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 24 (2012-03-24) 148 MKS Zagłębie Lubin 27:27 (12:14) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn
Kolejka 25 (2012-03-27) 149 PBS Jurand Ciechanów 34:35 (16:16) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 25 (2012-03-27) 150 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 30:29 (13:15) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 26 (2012-04-14) 151 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 38:27 (20:7) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 26 (2012-04-14) 152 MKS Nielba Wągrowiec 28:36 (13:17) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 27 (2012-04-21) 153 PBS Jurand Ciechanów 24:32 (7:14) MKS Nielba Wągrowiec
Kolejka 27 (2012-04-21) 154 Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn 31:34 (15:18) MKS Zagłębie Lubin
Kolejka 28 (2012-04-27) 155 MKS Zagłębie Lubin 33:28 (19:13) PBS Jurand Ciechanów
Kolejka 28 (2012-04-28) 156 MKS Nielba Wągrowiec 36:26 (15:14) Warmia-Anders Group-Społem Olsztyn