12 lutego 2024

TVCOM.pl oficjalnym nadawcą młodzieżowych Mistrzostw Polski

Związek Piłki Ręcznej w Polsce nawiązał współpracę z TVCOM.pl w zakresie przeprowadzenia transmisji internetowych turniejów finałowych młodzieżowych Mistrzostw Polski. Transmisje na żywo ze wszystkich meczów turniejów finałowych będą dostępne bez opłat na oficjalnym kanale Handball Polska w serwisie YouTube.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski to coroczne zmagania o tytuły najlepszych drużyn w kraju wśród młodych adeptów piłki ręcznej nad Wisłą. Decydujące spotkania o młodzieżowe medale będą rozgrywać się sukcesywnie w czterech kategoriach – juniorek, juniorek młodszych, juniorów oraz juniorów młodszych – w terminie od końca lutego do połowy maja 2024 roku.

Już teraz znamy skład turniejów finałowych w zmaganiach najstarszych dziewcząt i chłopców. Runda ćwierćfinałowa przyniosła wielkie sportowe emocje (WIĘCEJ), których na pewno nie zabraknie także w trakcie najważniejszych spotkań.

Każdą minutę walki o medale młodzieżowych Mistrzostw Polski będzie można zobaczyć w Internecie. Po raz pierwszy transmisje ze wszystkich weekendów finałowych w ramach MP przeprowadzi jedna firma – TVCOM.pl.

“Pozyskanie partnera w zakresie przeprowadzenia internetowych transmisji finałowych turniejów młodzieżowych Mistrzostw Polski to nie tylko znaczne ułatwienie dla kibiców, którzy będą mogli śledzić na żywo wszystkie najważniejsze mecze swoich ulubionych zespołów, ale także kolejny krok w stronę profesjonalizacji i ciągłego podnoszenia prestiżu rozgrywek” – mówi Monika Listkiewicz, Dyrektorka ds. Relacji Zewnętrznych ZPRP.

Partner Związku Piłki Ręcznej w Polsce zadba także o wysoką jakość transmisji, na którą będą składać się m.in.: obraz na żywo z dwóch kamer, system powtórek, towarzystwo komentatora oraz wywiady z trenerami, zawodnikami i zawodniczkami.

“Cieszę się, że współpraca między firmą TVCOM a Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce rozwija się. Dzięki niej wciąż możemy obserwować młode talenty na boiskach Lig Centralnych. Teraz będą one miały teraz okazję zaprezentować się także w rywalizacji o medale w poszczególnych kategoriach wiekowych młodzieżowych Mistrzostw Polski, które z nieukrywaną satysfakcją pokażemy” – komentuje Jan Kowalewicz, Wiceprezes Zarządu TVCOM.pl.

Transmisje ze wszystkich meczów turniejów finałowych będą dostępne bez opłat na oficjalnym kanale Handball Polska w serwisie YouTube (TUTAJ).

Przypominamy, że TVCOM jest również oficjalnym nadawcą internetowym Lig Centralnych Kobiet i Mężczyzn. Spółka powstała w 2014 roku w Poznaniu jako siostrzana firma czeskiego TVCOM. Platformy te są największymi nadawcami transmisji sportowych w centralnej Europie z ponad 210 000 pokazanych realizacji. Oprócz rozgrywek piłki ręcznej, na stronie tvcom.pl można oglądać zmagania piłkarskie, koszykarskie, futsalowe i wiele innych.

Terminarz turniejów finałowych Mistrzostw Polski:
Mistrzostwa Polski Juniorek: od 23 do 24 lutego 2024 roku
Mistrzostwa Polski Juniorów: od 01 do 02 marca 2024 roku
Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych: od 17 do 18 maja 2024 roku
Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych: od 24 do 25 maja 2024 roku

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest