21 maja 2024

Juniorki młodsze o tytuł zagrają w Lublinie. Znamy terminarz gier

Turniej Finałowy Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych odbędzie się w Lublinie. Zmagania wystartują już w najbliższy piątek 24 maja. O tytuł walczyć będą drużyny MKS Lublin, Korona Handball Kielce, UKPR Agrykola Warszawa i SPR Gdynia. Transmisje na żywo ze wszystkich spotkań będą dostępne na kanale Handball Polska w serwisie YouTube (TUTAJ).

Niespełna dwa tygodnie temu poznaliśmy wszystkich półfinalistów Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych. Ćwierćfinałowe zmagania toczyły się w ramach turniejów ćwierćfinałowych w Warszawie i Lublinie, a ich przebieg opisaliśmy TUTAJ.

Zmagania ćwierćfinałowe wyłoniły skład Turnieju Finałowego. MKS Lublin, Korona Handball Kielce, UKPR Agrykola Warszawa lub SPR Gdynia – któraś z tych drużyn zdobędzie tytuł Mistrzyń Polski Juniorek Młodszych.

Chęć organizacji Turnieju Finałowego zgłosiły dwa kluby: UKPR Agrykola Warszawa oraz MKS Lublin S.A. Na podstawie oceny otrzymanych zgłoszeń, decyzją Komisarza Rozgrywek ZPRP organizację zawodów powierzono drugiemu z ww. klubów. Mecze odbędą się w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8).

Zmagania wystartują już w najbliższy piątek 24 maja. Na ten dzień zaplanowano spotkania półfinałowe. W pierwszym meczu UKPR Agrykola Warszawa zmierzy się z Korona Handball Kielce, a start spotkania przewidziano na godz. 16.00. W drugim półfinale MKS Lublin zagra z SPR Gdynia o godz. 18.30. W sobotę odbędą się mecze o medale. Zwyciężczynie poznamy po godz. 15.00.

Transmisje na żywo ze wszystkich spotkań przeprowadzi TVCOM.pl, który został oficjalnym nadawcą młodzieżowych mistrzostw Polski (WIĘCEJ). Transmisje będą dostępne na kanale Handball Polska w serwisie YouTube (TUTAJ).

Terminarz Turnieju Finałowego Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych, Lublin, 24-25 maja:
Piątek:
16.00: UKPR Agrykola Warszawa – Korona Handball Kielce
18.30: MKS Lublin – SPR Gdynia
Sobota:
12.30: mecz o 3. miejsce
15.00: finał

fot. MKS Lublin

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest